LCD Waterproof adhesive Service Pack | Стикер дисплея вологозахисний для iPhone 13 Pro Max, Service оригінал
90 грн.
В корзину
Back Camera Lens 3pcs | Скло камери для телефону Apple iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro, комплект 3шт, Sapphire
174 грн.
В корзину
Скло дисплея Musttby для телефону TECNO Pova 5, Pova 5 LH7n, Pova 5 4G, з OCA плівкою
89 грн.
В корзину
Шлейф антени Bluetooth для телефону iPhone XS, оригінал, з розбирання
98 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для планшета Huawei MatePad T8 Kob2-W09, MatePad T8 Kobe2-W09, (8")
267 грн.
В корзину
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону TECNO Spark 6 Go KE5, оригінал
192 грн.
Подписаться
Камера для телефона Blackview A80 Pro
178 грн.
від 178 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
В корзину
Акумулятор BT61B для телефону Meizu M3 Note M681H
| Маркировка | BT61B |
| Місткість | 4050mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
Дисплей для телефону Meizu Note 8, M822H, із сенсорним екраном, з рамкою
Акумулятор Cameron Sino CS-HKP100SL, CP-HK06 GSP1029102 01 для Harman/Kardon, Go Play, Go Play Mini, GO+ Play (Li-Polymer, 3000mAh, 7,4В), 4894128144434
| Маркировка | CP-HK06 GSP1029102 01 |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 7,4В |
| Партномер | 4894128144434 |
| Совместимость c брендом | Harman/Kardon |
Характеристики
788 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A3 2016 A310F, (4,7")
Дисплей для телефону Samsung Galaxy S9+ G965, Galaxy S9 Plus G965F, без рамки, оригінал Китай, AMOLED
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
По запросу
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A02 2021 A022F, Galaxy M12, Galaxy M12 M127F, оригінал (Service Pack), GH82-25250A
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | GH82-25250A |
Характеристики
757 грн.
В корзину
Шлейф конектора навушників для планшета Blackview Tab 12, оригінал (знято з нового планшета)
89 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону iPhone XR, з рамкою, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | IPS Liquid Retina (без воздушной прослойки) |
Характеристики
898 грн.
Подписаться
Акумулятор BL-48BT для телефону TECNO POP 5 BD2p, 4850mAh
| Маркировка | BL-48BT |
| Місткість | 4850mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
577 грн.
від 577 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Подписаться
Дисплей Lenovo Tab M10 HD TB-X505F, Tab M10 HD TB-X505L, без рамки
1 715 грн.
від 1 715 грн.
выберете предложение—Original PRC
- Original PRC
Цвет—Black
В корзину
Шлейф Xiaomi Redmi Note 7 M1901F7G міжплатний, оригінал, M6100_MAINFPC_V3.1
| Партномер | M6100_MAINFPC_V3.1 |
Характеристики
129 грн.
В корзину
Підсвічування дисплея для iPhone iPhone 6S
143 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для планшета Samsung Galaxy Tab A9 8.7", Galaxy Tab A9 X110, Galaxy Tab A9 X115, Galaxy Tab A9 SM-X115, Galaxy Tab A9 8.7" SM-X110, -X115, з OCA плівкою
213 грн.
В корзину