Роз'єм | Конектор нижньої плати дисплея (SUB | LCD) для телефону Samsung Galaxy A40 2019 A405, Galaxy M51 M515F
| Кількість pin | 40 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—на шлейфе дисплея | LCD flex
- на шлейфе дисплея | LCD flex
- на шлейфе дисплея | LCD flex, с разборки
- на нижней плате | sub board
В корзину
Battery | Акумулятор JCID для iPhone 14 Pro, без чіпа, підвищеної ємності
| Місткість | 3400mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
600 грн.
Подписаться
Материнська плата для планшета Apple iPad Air A1474 Wi-Fi, оригінал, (16Gb, MDM блокування)
530 грн.
Подписаться
Battery Door + Back Camera Lens | Задня кришка телефону TECNO Spark 20, Spark 20 KJ5, Spark 20 KJ5n, зі склом камери
Дисплей для телефону Samsung Galaxy S10 G973, Galaxy S10 G973F, без рамки, оригінал (переклеєне скло) з дефектом
| Тип матриці | Dynamic AMOLED |
Характеристики
SIM Card Tray | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020 F700, Galaxy Flip 2020, Galaxy Flip SM-F700, оригінал
Шлейф для телефону Xiaomi Redmi 9 M2004J19AG, J19_LINK_FPC_V1
| Партномер | J19_LINK_FPC_V1 |
Характеристики
90 грн.
В корзину
Backlight | Підсвічування дисплея для телефону Xiaomi Poco M4 Pro 5G, Poco M4 Pro 5G 21091116AG, зі шлейфом
139 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата конектора зарядки для телефону Xiaomi Redmi Note 10, Redmi Note 10 4G, Redmi Note 10 M2101K7AG, Redmi Note 10 M2101K7AI, Redmi Note 10S, Redmi Note 10S M2101K7BNY,
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
285 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Blackview A80 Pro
263 грн.
від 263 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Empty LCD Flex без IC | Шлейф дисплея для Apple iPhone 15 Pro, без мікросхеми
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A54 5G A546, Galaxy A54 5G A546B, Galaxy A54 5G A546E, з рамкою, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Poco M4 Pro, Poco M4 Pro 4G, без рамки
36 грн.
В корзину
Glass Lens + Polarizing film | Скло дисплея для телефону Apple iPhone 14 Pro, з поляризаційною плівкою
108 грн.
В корзину
Touch Screen Frame | Рамка дисплея для телефону Samsung Galaxy Flip5, Galaxy Flip5 F731, Galaxy Flip5 F731B, Galaxy Flip5 F731U, Galaxy Flip5 F731W, Galaxy Flip5 Z7
293 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор EB-BA905ABU для телефону Samsung Galaxy A80 A805, Galaxy A80 A805F (Li-ion, 3.85В, 3700mAh), Service оригінал
| Маркировка | EB-BM526ABY |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.88В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
977 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Redmi Note 11 Pro, Poco X4 Pro 5G, Redmi Note 11 Pro 5G, з рамкою, оригінал (Service Pack) #5600010K6S00
| Тип матриці | AMOLED |
| Партномер | 5600010K6S00 |
Характеристики
4 675 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Xiaomi Mi 9T, Redmi K20, Redmi K20 Pro, Mi 9T Pro, із сенсорним екраном
6 191 грн.
від 6 191 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, OLED (копия)
- с рамкой, Amoled (оригинал)
- оригинал Китай
Цвет—Glacier Blue
Подписаться
Battery | Акумулятор EB-BF700ABY для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020 F700, Galaxy Flip 2020, Li-ion, 3.86В, 2370mAh,
| Маркировка | EB-BF700ABY |
| Місткість | 2370mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
Характеристики
326 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Nokia C22, Nokia C32, Nokia C22, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
700 грн.
В корзину