Дисплей для телефону Huawei Mate 20 Lite, SNE-LX1, із сенсорним екраном
1 928 грн.
від 1 928 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеен сенсор)
- без рамки, оригинал PRC
- оригинал (переклеен сенсор)
Цвет—Black
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Xiaomi Redmi 5 MDG1, (5,7")
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy A7 2016 A710F, A510, A510F, (5,5")
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для Apple iPhone 15, з OCA плівкою
109 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для планшета Lenovo Tab P11 Pro, Tab P11 Pro TB-J706, Tab P11 Pro TB-J706F
368 грн.
В корзину
LCD Back Adhesive | Стикер дисплея для Xiaomi Mi 10 Lite 5G задній
57 грн.
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-MUM460XL, BM46 для Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Redmi Note 3 2015611, 2015617, Redmi Note 3 Dual SIM 2015617 (Li-Polymer, 3900mAh, 3.8В4)
| Маркировка | BM46 |
| Місткість | 3900mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128112402 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
488 грн.
В корзину
Вібромотор для планшета Lenovo Tab 2 7" A7-30
67 грн.
від 67 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Сканер відбитка пальців для Xiaomi Redmi Note 8 Pro M1906G7G, зі шлейфом
Скло дисплея для iPhone 12, iPhone 12 Pro, з сіткою динаміка
79 грн.
від 79 грн.
выберете предложение—без OCA пленки
- без OCA пленки
Цвет—Black
В корзину
Шлейф | Нижня плата для телефону Xiaomi Mi 8 конектора заряджання, з мікрофоном, оригінал
Taptic Engine | Вібромотор для телефону Apple iPhone 6, оригінал, з розбирання
143 грн.
В корзину
Скло для планшета Lenovo Tab M8 HD TB-8505, Tab M8 HD TB-8505X, Tab M8 TB-8505F (116.5мм*194мм), (8")
Сканер відбитка пальців (Touch ID) для телефону Samsung Galaxy A30 2019, A305F, зі шлейфом, оригінал
415 грн.
від 415 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал (с разборки)
Цвет—Black
В корзину
Дисплей для телефону Blackview BV6800 Pro
| Тип матриці | IPS (с воздушной прослойкой) |
Характеристики
1 424 грн.
від 1 424 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал PRC
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Black
В корзину
Акумулятор EB-BN965ABU для телефону Samsung Galaxy Note 9 N960, N960F, N960F/DS, оригінал
| Маркировка | EB-BN965ABU |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
882 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Asus ZenFone 4 Z01KD, ZE554KL, із сенсорним екраном
Дисплей для телефону TP-Link Neffos X1 Max TP903A, з сенсорним екраном, з рамкою, оригінал
Стикер акумулятора для iPhone iPhone 13
11 грн.
В корзину
Ear Speaker | Динамік для телефону Apple iPhone 11, оригінал
По запросу