Скло камери для телефону Apple iPhone 12
Акумулятор L13D1P31 для планшета Lenovo IdeaTab A3500, S5000, A7-10, A7-30, A7-20
| Маркировка | L13D1P31 |
| Місткість | 3450mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
Скло камери для телефону Xiaomi Redmi 6
57 грн.
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy J3 (2017), J330, J330F, з утримувачем MMC, Dual SIM
Back Camera Lens | Скло камери для телефону OnePlus Nord N100, Nord N100 BE2013, без рамки
53 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi OPPO A52, OPPO A53 5G, OPPO A54 5G, Realme 6, Realme 7, OnePlus Nord N200 5G, з OCA плівкою
129 грн.
від 129 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-MUM411XL, BN41, BN41H, BN41L для Xiaomi Redmi Note 4 (Li-Polymer, 4000mAh, 3.85В), 4894128123125
| Маркировка | BN41, BN41H, BN41L |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128123125 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
584 грн.
Подписаться
Тлумач кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Samsung Galaxy S8 G950
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Black
Подписаться
Конектор зарядки для Samsung P5200 Galaxy Tab3, P5210 Galaxy Tab3, T210, T2100 Galaxy Tab 3, T2110 Galaxy Tab 3
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 11 pin |
Характеристики
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy J5 Prime, G570
LCD | Дисплей для телефону TECNO Camon 30, Camon 30 CL6, Camon 30 CL6k, без рамки, оригінал PRC (AMOLED)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
2 305 грн.
Подписаться
Рамка кріплення для планшета Samsung Galaxy Tab A 8.0, SM-T290
270 грн.
від 270 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Цвет—Black
В корзину
Сканер відбитка пальців для Blackview A80 Pro
254 грн.
від 254 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy A30s 2019 A307, Galaxy A20s 2019 A207
Сканер відбитка пальців підекранний для Samsung Galaxy A50 2019 A505
79 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi 7A, M1903C3EGB, із сенсорним екраном
479 грн.
від 479 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Black
В корзину
Материнська плата для телефону Samsung Galaxy Note 8, N950
Скло екрана під переклеювання для телефону Huawei Nova 2 2017, PIC-LX9, (5")
LCD Waterproof adhesive Service Pack | Стикер дисплея вологозахисний для iPhone 15 Plus, iPhone 15+, iPhone 15+ Plus, Service оригінал
53 грн.
В корзину
Fingerprint Sensor Flex Cable | Шлейф сканера відбитка пальця для Doogee S61, Doogee S61 Pro
626 грн.
Подписаться