Проклеювання | Стикер дисплея для телефону Apple iPhone 13 mini вологозахисний
36 грн.
В корзину
Материнська плата за телефон Samsung Galaxy S7 Edge G935F, Galaxy S7 Edge G935F/DS
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A20s 2019 A207
Шлейф для планшета Huawei MediaPad T3 8', KOB-L09
279 грн.
від 279 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Шлейф для телефону TECNO Spark 5 Pro KD7 кнопки вмикання та регулювання гучності
217 грн.
від 217 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy A30s 2019 A307, оригінал
254 грн.
від 254 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У
- оригинал Б/У
- оригинал Китай
Подписаться
Акумулятор для планшета Nomi Corsa4 PRO 7” LTE, C070044, 76мм*0,35мм*99мм
| Кількість pin | 3 pin |
| Длина | 99мм |
| Ширина | 76 мм |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
Характеристики
403 грн.
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону TECNO Camon 12 CC7
Мікросхема SM5504 для телефону Samsung Galaxy Core Prime, G360H управління зарядкою
| Маркировка | SM5504 |
Характеристики
93 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Motorola Moto E4 Plus, XT1771, із сенсорним екраном
Дисплей для телефону Huawei Y6 2018, ATU-L21, Y6 Prime, Honor 7C, AUM-L41, з сенсорним екраном, з рамкою
1 311 грн.
від 1 311 грн.
выберете предложение—с логотипом Huawei
- с логотипом Huawei
Цвет—White
В корзину
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy S5, G900 G900F, (5,1")
Вібромотор для телефону Samsung Galaxy A3 2016 A310F, Galaxy A5 2016 A510F, Galaxy A7 2016 A710F, Galaxy A3 2017 A320F, Galaxy J2 Prime G532F, оригінал
32 грн.
Подписаться
Акумулятор EB-BA310ABE для телефону Samsung Galaxy A3 (2016), A310, A310F, оригінал, GH43-04562A
| Маркировка | EB-BA310ABE |
| Місткість | 2300mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | GH43-04562A |
Характеристики
1 331 грн.
В корзину
Акумулятор A1578 для смарт годинника Apple Watch Series 1 (38мм), оригінал
| Маркировка | A1578 |
| Місткість | 205mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
354 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор BLP761 для OnePlus 8, OnePlus 8 IN2010, OnePlus 8 IN2013, OnePlus 8 IN2017, OnePlus 8 IN2019 (Li-Polymer, 3.87В, 4320mAh)
| Маркировка | BLP761 |
| Місткість | 4320mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
636 грн.
В корзину
LCD With Frame | Дисплей для телефону iPhone 14 Pro Max, з рамкою
| Тип матриці | LTPO Super Retina XDR OLED |
Характеристики
9 790 грн.
В корзину
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G, Redmi Note 11 Pro Plus 5G, оригінал
143 грн.
В корзину
Шлейф фронтальної камери для iPhone XR, з Dot Projector, оригінал, з розбирання
| Партномер | 821-01723 |
Характеристики
194 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi 8 M1908C3IG, Redmi 8A M1908C3KG, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
507 грн.
В корзину