Шлейф для телефону Apple iPhone 13 Pro антени Wi-Fi та розмовного динаміка, оригінал
356 грн.
В корзину
Рамка кріплення для телефону LG X Power K220DS
111 грн.
від 111 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Скло камери для телефону Xiaomi Redmi Note 6 Pro
43 грн.
Подписаться
Материнська плата для телефону Samsung Galaxy J1 Ace Duos (J120), з розбирання, справна (можливе блокування коду користувача)
Скло дисплея під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A23 A235, без OCA плівки, оригінал
89 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy M12 M127, з рамкою, оригінал (Service Pack), GH82-25042A
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | GH82-25042A |
Характеристики
2 135 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для планшета Samsung Galaxy Tab S7, Galaxy Tab S7 T870, T870 Wi-Fi, T875 LTE, T876B LTE/5G, (11.0"), чорне
180 грн.
В корзину
Шлейф конектора зарядки для планшета Apple iPad Pro 10.5", з компонентами
Дисплей для телефону Honor 9 Lite, LLD-L31, із сенсорним екраном
LCD Waterproof adhesive Service Pack | Стикер дисплея вологозахисний для iPhone 15 Pro, Service оригінал
55 грн.
В корзину
LCD Back Adhesive (Copper) | Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy S21 Plus 5G, Galaxy S21+ 5G задній, мідний
22 грн.
В корзину
Вібромотор для планшета Blackview Tab 12, оригінал (знято з нового планшета)
45 грн.
Подписаться
Рамка кріплення дисплея для телефону Huawei Y7 2019 DUB-LX1
Акумулятор Cameron Sino CS-NK4CHL, BL-4C для Nokia 107, 108, 1265, 1325, 1661, 2220 Slide, 2650, 2651, 2652, 3108, 3500 Classic, 5100, 6 6102i, 6103, 6125, 6126, 6131, 6133, 6136, 6136S, 6170, 6230, 6260, 6300, 6300i, 6301, 6700, 7200, 7270, 7205 ion, 900mAh, 3.7В ), 4894128060314
| Маркировка | BL-4C |
| Місткість | 900mAh |
| Напруга мін. | 3.7В |
| Напруга макс. | 4.2В |
| Партномер | 4894128060314 |
| Совместимость c брендом | Nokia |
Характеристики
317 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Lenovo Vibe C, A2020a40, із сенсорним екраном
Камера для телефона Meizu 15 Lite, M871H
776 грн.
від 776 грн.
выберете предложение—основная (с разборки)
- основная (с разборки)
- фронтальная (с разборки)
В корзину
Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy Note 20 N980 вологозахисний
89 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Xiaomi Redmi 9 M2004J19AG, оригінал
155 грн.
В корзину
Роз'єм | Charge connector для планшета Huawei MediaPad M5 10.1, CMR-W09, CMR-W09, M5pro M5 pro
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 24 pin |
Характеристики
Підсвічування дисплея телефону Apple iPhone 8 Plus
174 грн.
Подписаться