Battery Door + Back Camera Lens | Задня кришка для телефону Xiaomi Redmi Note 14, Redmi Note 14
Glass Lens + Polarizing film | Скло дисплея для телефону Apple iPhone 14 Pro, з поляризаційною плівкою
108 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Redmi Note 11 Pro, Poco X4 Pro 5G, Redmi Note 11 Pro 5G, з рамкою, оригінал (Service Pack) #5600010K6S00
| Тип матриці | AMOLED |
| Партномер | 5600010K6S00 |
Характеристики
4 675 грн.
Подписаться
Задня кришка телефону Samsung Galaxy Note 9 N960, N960F, N960F/DS, оригінал Китай
Charge connector | Конектор зарядки Xiaomi Redmi 10C, Redmi Note 11, Redmi Note 11S, Redmi Note 12 230 mi Note 12 4G, Redmi Note 12 NFC 23021RAA2Y, оригінал
| Тип разъема | USB Type-C |
| Расстояние между ножками крепления | 12,4 мм |
Характеристики
80 грн.
В корзину
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Poco M4 Pro, Poco M4 Pro 4G, без рамки
36 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Xiaomi Mi 9T, Redmi K20, Redmi K20 Pro, Mi 9T Pro, із сенсорним екраном
6 191 грн.
від 6 191 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, OLED (копия)
- с рамкой, Amoled (оригинал)
- оригинал Китай
Цвет—Glacier Blue
Подписаться
Задня кришка телефону Xiaomi Mi Note 10 Lite M2002F4LG, копія
Battery | Акумулятор EB-BA905ABU для телефону Samsung Galaxy A80 A805, Galaxy A80 A805F (Li-ion, 3.85В, 3700mAh), Service оригінал
| Маркировка | EB-BM526ABY |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.88В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
977 грн.
Подписаться
Touch Screen Frame | Рамка дисплея для телефону Samsung Galaxy Flip5, Galaxy Flip5 F731, Galaxy Flip5 F731B, Galaxy Flip5 F731U, Galaxy Flip5 F731W, Galaxy Flip5 Z7
293 грн.
В корзину
Камера для телефону iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, оригінал
1 233 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор EB-BF700ABY для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020 F700, Galaxy Flip 2020, Li-ion, 3.86В, 2370mAh,
| Маркировка | EB-BF700ABY |
| Місткість | 2370mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
Характеристики
326 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Nokia C22, Nokia C32, Nokia C22, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
700 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор телефону Samsung Galaxy S8+ Plus G955F
Дисплей для телефону OPPO A74 4G CPH2219, OPPO A94 5G CPH2211, Reno5 Z CPH2211, без рамки
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Apple iPhone XS Max
Материнська плата для телефону TECNO Spark 5 Pro KD7, H6211_V1.1
| Партномер | H6211_V1.1 |
Характеристики
2 237 грн.
від 2 237 грн.
выберете предложение—4/128 Gb (снято с нового телефона)
- 4/128 Gb (снято с нового телефона)
- 4/64 Gb (снято с нового телефона)
Подписаться
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11 Pro 5G, Redmi Note 11 Pro 4G, оригінал
310 грн.
В корзину
Earpiece Dust Mesh | Захисна сітка динаміка для телефону iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max
32 грн.
В корзину