Підсвічування дисплея для Apple iPhone 7 Plus, оригінал
185 грн.
В корзину
Задня кришка телефону TP-Link Neffos Y5s TP804A, з бічними кнопками, оригінал
Buzzer | Динамік для телефону Samsung Galaxy J5 2016 J510, Galaxy J7 2016 J700, Galaxy J7 2016 J700 1s 2020 A217, Galaxy A31 2020 A315, Galaxy M31 M315, Galaxy M31s M317, Galaxy M21 M215, Galaxy M30S 2019 M307 поліфонічний, 18,5 мм*3,1 мм*12 мм, оригінал
| Длина | 12 мм |
| Ширина | 18,5 мм |
Характеристики
93 грн.
В корзину
Камера для телефону Meizu M3s Y685H
Задня кришка телефону Huawei P20 lite 2017, ANE-LX1
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея на платі для телефону Pixel 4, Pixel 4 G020M, Pixel 4 G020I, оригінал
| Кількість pin | 44 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
89 грн.
Подписаться
Акумулятор для iPhone 7 Plus Sunshine (Li-Polymer, 3.82В, 2900mAh)
| Місткість | 2900mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
699 грн.
Подписаться
Тлумач кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Samsung Galaxy S9 G960F
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Материнська плата для планшета Huawei MediaPad T3 8', KOB-L09
3 041 грн.
від 3 041 грн.
выберете предложение—2/16Gb (снята с нового устройства)
- 2/16Gb (снята с нового устройства)
Подписаться
Камера для телефона TECNO POP 2F B1F
Акумулятор BL-5C Avalanche (Li-ion, 1200mAh)
| Маркировка | BL-5C |
| Місткість | 1200mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
| Совместимость c брендом | Nokia |
Характеристики
279 грн.
Подписаться
Дисплей для планшета Samsung Galaxy Tab E 9.6 T561, Galaxy Tab E 9.6 T560
1 221 грн.
від 1 221 грн.
выберете предложение—с рамкой и сенсором, оригинал
- с рамкой и сенсором, оригинал
- оригинал Китай
Цвет—Brown
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону TP-Link Neffos X20 TP7071A
93 грн.
від 93 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Дисплей для телефону Asus Zenfone 3 Max, X008D, ZC520TL, із сенсорним екраном
0000
1
шт
480 грн.
961 грн.
-50%
Економія 481 грн.
від 480 грн.
961 грн.
-50%
Економія 481 грн.
Цвет—Black
В корзину
Камера для телефону Apple iPhone 8 Plus, основна
609 грн.
від 609 грн.
выберете предложение—с дефектом (пыль в камере)
- с дефектом (пыль в камере)
Подписаться
Fingerprint Sensor Flex Cable | Сканер відбитка пальців для телефону Samsung Galaxy S8 G950, Galaxy S8, Galaxy S8 Plus, зі шлейфом, оригінал, з розбирання
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону iPhone 14
330 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для планшета Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE T225, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 558 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A03 A035G, без рамки, оригінал PRC, 160x72 мм
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
921 грн.
В корзину
Дисплей для планшета Samsung Galaxy Tab S7 FE T730, T733, T735, T736 з сенсорним екраном
2 670 грн.
від 2 670 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
Подписаться