Скло камери для телефону Apple iPhone 11 Pro Max
Дисплей для телефону Poco X3, X3 Pro, Xiaomi Mi 10T Lite M2007J17G, із сенсорним екраном
Шлейф кнопки включення для телефону Apple iPhone 11 Pro Max, з мікрофоном та спалахом
Buzzer | Динамік поліфонічний для розумного годинника Apple Watch 4, 40mm, A1977, оригінал
217 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Blackview A95, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
576 грн.
В корзину
Скло дисплея під переклеювання для телефону iPhone 14 Plus, без OCA плівки, оригінал
93 грн.
В корзину
Камера для телефона Xiaomi Mi A3 M1906F9SH
426 грн.
від 426 грн.
выберете предложение—основная (с разборки)
- основная (с разборки)
Подписаться
Стікер задньої кришки для телефону Samsung Galaxy S10 G973F вологозахисний
73 грн.
В корзину
Камера для телефона Alcatel 1SE 5030D, 5030E
166 грн.
від 166 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
В корзину
Скло екрана під переклеювання для планшета Samsung Galaxy Tab A 8.0 Wi-Fi T290, (8")
178 грн.
від 178 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Материнська плата для телефону Alcatel 1, 5033D
1 296 грн.
від 1 296 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
В корзину
Роз'єм | Конектор для телефону Honor 7C AUM-L41, Huawei Y6 2018, ATU-L21 сенсора
| Кількість pin | 6 pin |
| Количество рядов | 1 |
Характеристики
131 грн.
В корзину
Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy S10e G970, G970F вологозахисний
43 грн.
Подписаться
Задня кришка телефону Honor 9 Lite, LLD-L31
Battery | Акумулятор EB-BF927ABY для телефону Samsung Galaxy Z Fold3 5G F926, Galaxy Z Fold3 5G, Galaxy Z Fold3 5G, Galaxy Z Fold3 5G 88 В, 2280mAh), Service оригінал
| Маркировка | EB-BF927ABY |
| Місткість | 2280mAh |
| Напруга мін. | 3.88В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
1 105 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону OPPO A17 CPH2477, A78 5G, без рамки
713 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону TECNO Spark Go 2022 KG5m, Spark Go 2022, без рамки, оригінал
734 грн.
В корзину
Frame | Рамка кріплення для телефону iPhone 14 Pro, з стікером, оригінал
110 грн.
В корзину
Акумулятор Doraymi для iPhone 11 Pro Max (Li-ion, 3969mAh, 3.79В), без мікросхеми
| Місткість | 3969mAh |
| Напруга мін. | 3.79В |
Характеристики
641 грн.
В корзину
Мікросхема пам'яті TOSHIBA THGBMHG7C2LBAIL для телефону Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Redmi Note 3, Galaxy A52 A525F
| Маркировка | THGBMHG7C2LBAIL |
Характеристики
417 грн.
Подписаться