Сканер відбитка пальців для телефону TECNO Spark 6 Go KE5 зі шлейфом
Скло екрана під переклеювання для телефону Apple iPhone 12 Pro Max, (6,7")
Задня кришка планшета Samsung Galaxy Tab A 8.0, SM-T290
776 грн.
від 776 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Цвет—Black
Подписаться
Акумулятор HB3G1 для планшета Huawei MediaPad T3 7', BG2-U01
| Маркировка | HB3G1 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
| Напруга макс. | 4.2В |
Характеристики
650 грн.
Подписаться
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону TECNO Spark Go 2023, Spark Go 2023 BF7, з плівкою OCA
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
433 грн.
В корзину
Touch Screen | Сенсор для планшета Blackview Tab 10, Teclast P20HD, оригінал
979 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A30s, Galaxy A30s 2019 A307, з рамкою, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
3 238 грн.
В корзину
Акумулятор для планшета China-Tablet PC (66x90x4 мм), 3200mAh
| Місткість | 3200mAh |
| Напруга мін. | 3,8В |
Характеристики
403 грн.
Подписаться
Материнська плата для телефону TP-Link Neffos C9 Max TP7062A
1 852 грн.
від 1 852 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Акумулятор L15D2K31 для планшета Lenovo Yoga Tablet 3, YT3-850M
| Маркировка | L15D2K31 |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
1 978 грн.
від 1 978 грн.
выберете предложение—Prime
- Prime
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Притискна планка для телефону Xiaomi Redmi 9 M2004J19AG материнської плати, зі склом камери та сканером відбитка
291 грн.
В корзину
Середня частина корпусу для телефону Samsung Galaxy A30 2019, A305
1 371 грн.
від 1 371 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал Б/У
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy Grand Prime VE, G531F, G531H, із сенсорним екраном
623 грн.
від 623 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У
- оригинал Б/У
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Тлумач для телефону Apple iPhone 5 кнопки HOME, чорний
43 грн.
В корзину
TP-Link камера для телефону Neffos X20 TP7071A, Neffos X20 Pro TP9131A
465 грн.
від 465 грн.
выберете предложение—основная (с разборки)
- основная (с разборки)
- фронтальная (с разборки)
В корзину
Шлейф для телефону Xiaomi Mi A2 , Mi 6X кнопки увімкнення та регулювання гучності
67 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону TP-Link Neffos X1 TP902A, оригінал
57 грн.
Подписаться
Мікросхема пам'яті KMQ72000SM-B316 для телефону Samsung LG H502 Magna Y90, H540F G4 Stylus Dual, X155 Max
| Маркировка | KMQ72000SM-B316 |
Характеристики
367 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону TECNO Spark 6 KE7, з плівкою OCA
115 грн.
В корзину
Скло дисплея під переклеювання для iPhone 14 Pro, без OCA плівки, оригінал
79 грн.
В корзину