Battery | Акумулятор EB-BF926ABY для телефону Samsung Galaxy Z Fold3 5G F926, Galaxy Z Fold3 5G, Galaxy Z Fold3 5G, Galaxy Z Fold3 5G 88 В, 2060mAh), Service оригінал
| Маркировка | EB-BF926ABY |
| Місткість | 2060mAh |
| Напруга мін. | 3.88В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
980 грн.
Подписаться
Скло дисплея для планшета Lenovo Tab M10 3rd Gen, Tab M10 3rd Gen TB328, Tab M10 3rd Gen TB-328FU, Tab M10 3rd Gen TB-328XU, без OCA плівки
1 635 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S22 5G, Galaxy S22 5G SM-S906B, Galaxy S22 5G SM-S906B/DS, Galaxy S22 5G, Galaxy S22 5G SM-S906B, оригінал
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
4 673 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону OPPO A54 5G CPH2195, OPPO A74 5G CPH2197, OPPO A93 5G, OnePlus Nord N200 5G, без рамки, оригінал Китай
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 395 грн.
В корзину
Touch ID | Сканер відбитка пальців для телефону Samsung Galaxy M30S 2019 M307
178 грн.
від 178 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Black
В корзину
Акумулятор HB474284RBC для Huawei G620s, Huawei G615, (U9508), Huawei G521-L076, Huawei Y635, (Y635-L21), Huawei Y655 Y550, (Y550- L01), Huawei Y5 2015, Y560, (Y560-L01), Huawei Honor 3C Lite, Huawei Honor 3C Play
| Маркировка | HB474284RBC |
| Місткість | 2000mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
Характеристики
Акумулятор DK017 для телефону Blackview A80 Pro
| Маркировка | DK017 |
| Місткість | 4680mAh |
Характеристики
662 грн.
від 662 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Натискач кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Huawei P Smart+ Plus, INE-LX1
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону TECNO Camon 12 Air CC6, оригінал
217 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Nokia 8 DUAL SIM, TA-1004, із сенсорним екраном
1 111 грн.
від 1 111 грн.
выберете предложение—без рамки, OEM
- без рамки, OEM
Цвет—Black
В корзину
Дисплей для телефону Honor 8A, JAT-LX1, із сенсорним екраном, з рамкою
989 грн.
від 989 грн.
выберете предложение—с логотипом Honor
- с логотипом Honor
Цвет—Black
В корзину
Шлейф антени для телефону iPhone XS, оригінал
| Партномер | 821-01861 |
Характеристики
40 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для планшета Xiaomi Redmi Pad Pro, з плівкою OCA
150 грн.
В корзину
Камера для телефону iPhone 12 mini основна, оригінал, з розбирання
1 915 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону iPhone 13 Pro Max
365 грн.
В корзину
Wifi Signal Flex Cable | Шлейф антени для телефону iPhone 13 mini, оригінал
267 грн.
В корзину
Вібромотор для телефону TP-Link Neffos X20 TP7071A
81 грн.
від 81 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Акумулятор SCUD-WT-N6 для телефону Galaxy A10s 2019 A107, Galaxy A20s 2019 A207, Holly 2 Plus TIT-TL00
| Маркировка | SCUD-WT-N6 |
| Місткість | 3900mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Конектор SIM-карти для Fly IQ4411, оригінал, на дві SIM-картки, #146000026
57 грн.
В корзину
Конектор SIM-карти Sony C6602 L36h Xperia Z, C6603 L36i Xperia Z, C6606 L36
81 грн.
В корзину