Мікросхема BCM43362KUBG для телефону Asus, Wi-Fi
| Маркировка | BCM43362KUBG |
Характеристики
45 грн.
В корзину
Touch Screen | Сенсор для планшета TCL Tab 10 9460G
693 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Motorola Moto G60 XT2135-2, Moto G60 XT2135, Motorola G60 XT2135-2, Moto G60s XT2133, Moto G60s XT2133-2, Moto G40 Fusion, з OCA плівкою
124 грн.
В корзину
Wide Front Camera | Фотокамера фронтальна для телефону OnePlus Nord AC2001, Nord AC2003, OnePlus Nord, One+ Nord, оригінал, 32MP, COHF03
| Партномер | COHF03 |
Характеристики
267 грн.
В корзину
Ear Speaker With Sensor Flex Cable | Шлейф для телефону iPhone 12 mini датчика наближення, з датчиком освітлення, наближення та розмовним динаміком, оригінал, з розбирання
347 грн.
В корзину
Рамка кріплення для телефону Apple iPhone 12 Pro Max
Акумулятор EB-BA315ABY для телефону Samsung Galaxy A31 2020 A315F/DS
| Маркировка | EB-BA315ABY |
| Місткість | 5000mAh |
Характеристики
910 грн.
від 910 грн.
выберете предложение—снят с нового телефона
- снят с нового телефона
Подписаться
Задня кришка для планшета Huawei MediaPad T5, AGS2-L09
Дисплей для телефону Huawei Mate 10 Lite, RNE-L21, Nova 2i, RNE-L01, Honor 9i, LLD-AL20, із сенсорним екраном
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A03 A035F, без рамки, оригінал PRC, 160.5x72 мм
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 124 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Oppo A72 CPH2067 A72 CPH2067
54 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону iPhone 13 Pro Max, з рамкою, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | OLED Super Retina XDR |
Характеристики
6 355 грн.
В корзину
Шлейф кнопки включення для телефону Apple iPhone 12 Pro Max, з мікрофоном та спалахом
Акумулятор Cameron Sino CS-IPA148SL, 6712-6700, A1484 для Apple Air 1st, MD785LL/A, MD786LL/A, MD787LL/A, MD788LL/A, MD789LL/A, MD790LL/A, ME898LL/A, ME906LL/A, ME991LL/A, ME993LL/A, ME997LL/A A, MF009LL/A, MF010LL/A, MF012LL/A, MF013LL/A, MF015LL/A, MF016LL/A, MF018LL/A, MF019LL/A, MF020LL/A, MF024LL/A, MF026 MF532LL/A (Li-Polymer, 8820mAh, 3.82В), 4894128087670
| Маркировка | 6712-6700, A1484 |
| Місткість | 8820mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128087670 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
По запросу
Дисплей для телефону Samsung Galaxy M51, M515F, із сенсорним екраном
2 678 грн.
від 2 678 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал (переклеено стекло)
- без рамки, оригинал (переклеено стекло)
- с рамкой, Service Pack
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для планшета Apple iPad Pro 12.9 2017, 3-го покоління, A1670
від 6 129 грн.
Buzzer | Поліфонічний динамік для планшета Huawei MediaPad T3 8', KOB-L09
205 грн.
від 205 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Дисплей для телефону Meizu M2 Mini M578H із сенсорним екраном
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Xiaomi Redmi 8A, оригінал
192 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону TP-Link Neffos C7s TP7051A, з сенсорним екраном, з рамкою, оригінал, 8500500575
| Партномер | 8500500575 |
Характеристики
1 307 грн.
Подписаться