Дисплей для телефону Asus Zenfone 4 Max X00HD, ZC520KL, із сенсорним екраном
Мікрофон Nokia 8800, 6280/N95/E60, original
18 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy J7, J700, J700F, з сенсорним екраном, оригінал
від 1 852 грн.
Скло дисплея для телефону OPPO A5 2020, A9 2020, Realme 5, Realme 5S, Realme 6i, Realme C3, без OCA плівки, оригінал
Акумулятор для телефону iPhone 7 Sunshine (Li-Polymer, 3.82В, 1960mAh)
| Місткість | 1960mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
Характеристики
627 грн.
Подписаться
Акумулятор EB-BM415ABY для телефону Samsung Galaxy M51, M515F
| Маркировка | EB-BM415ABY |
| Місткість | 7000mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
Характеристики
1 157 грн.
від 1 157 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для планшета Lenovo Tab M8 LTE 2/32GB, TB-8505X, з конектором заряджання
638 грн.
від 638 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для телефону Xiaomi Redmi 7, M1810F6LG, оригінал
Тримач (лоток) SIM картки для телефону Asus Zenfone 4 Max, ZC554KL, оригінал
Конектор | роз'єм зарядки для телефону Samsung C3322, C3330, C3350, C3520, C3560, C3752, C3782, S5610, S6102
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 7 pin |
Характеристики
Скло для телефону TECNO Camon 19 Pro CI8n, з OCA плівкою
129 грн.
В корзину
Рамка кріплення дисплея для телефону Xiaomi Redmi 4X
Рамка кріплення для телефону TECNO Spark 7 KF6n
303 грн.
від 303 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки), состояние 8/10
- оригинал (с разборки), состояние 8/10
Подписаться
Акумулятор Cameron Sino CS-MUM610SL, BN48 для Xiaomi Note 6 Pro, Note 6 Pro Dual Sim, Note 6 Pro Global Dual Sim, Note 6 Pro Global (Li-Polymer, 3900mAh, 3.85В), 48941281433
| Маркировка | BN48 |
| Місткість | 3900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128143338 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
По запросу
Скло екрана під переклеювання для телефону Google Pixel 3a, (5,6")
Скло екрана для телефону Huawei P40 Lite E, ART-L29, (6,39")
Акумулятор V30145-K1310-X468 для телефону Gigaset GS100, оригінал
| Маркировка | V30145-K1310-X468 |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
415 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 3i Pro SE, із сенсорним екраном
LCD | Дисплей для телефону TECNO Spark 20 Pro+, Spark 20 Pro+ KJ7, Infinix Note 40 Pro, Infinix Note 40 Pro X6851, Infinix Note 40 Pro X6851, Infinix Note 40 Pro Plus
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
3 214 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Motorola Moto Defy 2021, Motorola Defy 2021, Moto Defy 2021 XT2083, Motorola Defy 2021 XT2083-9, з OCA плівкою
178 грн.
Подписаться