Frame | Рамка кріплення для телефону iPhone 12 mini
95 грн.
В корзину
Charging Port Flex Cable | Шлейф для телефону iPhone 12 mini конектора зарядки, з мікрофоном, оригінал, з розбирання (Blue)
757 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор для телефону Apple iPhone 11 Pro, без мікросхеми
353 грн.
В корзину
Камера для планшета Lenovo Tab P11 TB-J616F фронтальна, оригінал
134 грн.
Подписаться
Дисплей для планшета Microsoft Surface Pro 5/6 Gen, із сенсорним екраном, (12.3")
Дисплей для телефону Sigma X-Treme PQ28, PQ24, з сенсорним екраном, LW050HD21
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy M20 2019, M205, з конектором навушників і мікрофоном
291 грн.
від 291 грн.
выберете предложение—SUB_0.4B, оригинал Китай
- SUB_0.4B, оригинал Китай
- SUB_0.2A, оригинал Китай
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний для iPhone iPhone 11 Pro
321 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону LG G6, H870, (5,7")
Акумулятор HB486586ECW для телефону Huawei P40 Lite, JNY-LX1, Mate 30
| Маркировка | HB486586ECW |
| Місткість | 4100mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Коаксіальний RF кабель для телефону Gigaset GS180
32 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Nokia 3.1 Plus Dual Sim, TA-1104, із сенсорним екраном
Акумулятор NBL-35B3000 для телефону TP-Link Neffos C7 TP910A, Neffos X9 TP913A, оригінал
| Маркировка | NBL-35B3000 |
| Місткість | 3060mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
810 грн.
Подписаться
Charge connector | Конектор заряджання для телефону TB-X505F Xiaomi redmi Note 4, Fly DS131, IQ436i Era Nano 9, IQ440, IQ4404, IQ4504 Quad EVO Energy 5, IQ456 Era Life 2, IQ4601 EraS4 планшетов Fly Flylife Connect 10.1 3G 2, Fly FS502 Cirrus 1, Flylife Connect 7.85 3G 2, Flylife Connect 7.85 3G Slim, Nomi i552, Prestigio Wize NX3 3517, Y6 Pro (TIT-U02), Bravis Trace Pro, X500, uleFone Armor X5 , Lenovo Yoga Tablet 10, 60046, Hammer Energy Xiaomi Redmi Note 4X
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
| Расстояние между ножками крепления | 10 мм |
Характеристики
27 грн.
В корзину
Мікросхема SD59B23 QFN52 управління живленням
| Маркировка | SD59B23 QFN52 |
Характеристики
315 грн.
Подписаться
Charging Port Board | Нижня плата для телефону ZTE V30 Vita, з конектором навушників та мікрофоном, копія
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
391 грн.
В корзину
Корпус для телефону Apple iPhone 7 A1660, оригінал, з розбирання
Динамік для телефону TECNO POP 5 BD2p, POP 4 Pro BC3
143 грн.
Подписаться
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy A71 A715F, оригінал
390 грн.
від 390 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Шлейф кнопки вмикання та регулювання гучності для Lenovo Tab M7 TB-7305/TB-7305X/TB-7305I, Tab M7 2rd Gen TB7505
205 грн.
від 205 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину