Задня кришка для планшета Huawei MatePad T8 Kob2-W09, MatePad T8 Kobe2-W09, з бічними кнопками та склом камери
445 грн.
від 445 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Цвет—Deepsea Blue
В корзину
Материнська плата для телефона TECNO Camon 12 Air CC6
Стикер дисплея для Samsung Galaxy S10 G973 вологозахисний
37 грн.
В корзину
Акумулятор для планшета China-Tablet PC (60x80x3,5 мм)
| Місткість | 1600mAh |
| Напруга мін. | 3,78В |
Характеристики
378 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Asus Zenfone 4 Max Pro, ZC554KL, із сенсорним екраном
0000
7
шт
312 грн.
623 грн.
-50%
Економія 311 грн.
від 312 грн.
623 грн.
-50%
Економія 311 грн.
Цвет—Black
В корзину
Скло дисплея для телефону ZTE Blade A5 2020, без плівки OCA
156 грн.
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для планшета Lenovo Tab P11 TB-J616F, з конектором зарядки, оригінал
499 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний Huawei P Smart Pro STK-L21
235 грн.
від 235 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Вібромотор для телефону Huawei P Smart 2019 POT-LX1, P Smart Pro STK-L21
67 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону TECNO Camon 15 CD7, оригінал
166 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для планшета Lenovo Tab M7 TB-7305X
131 грн.
від 131 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
SCUD-WT-N8 акумулятор для планшета Samsung Galaxy Tab A 8.0, SM-T290
| Маркировка | SCUD-WT-N8 |
| Місткість | 4980mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
1 123 грн.
від 1 123 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
Подписаться
Акумулятор HB486486ECW для телефону Huawei P30 Pro, VOG-L29, Mate 20 Pro, LYA-L29, Mate 20RS Porshe Design, Mate 20X 5G
| Маркировка | HB486486ECW |
| Місткість | 4100mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Мікросхема пам'яті KMVTU000LM-B503 для Samsung Galaxy S3, I9300
| Маркировка | KMVTU000LM-B503 |
| Совместимость c брендом | Samsung |
Характеристики
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Xiaomi Redmi Note 5 M1803E7SG
Battery | Акумулятор HB356687ECW для телефону Huawei P Smart Plus, Mate 10 Lite, P30 Lite, Honor 7X, P Smart Plus INE-LX1, P Smart + (Li-ion, 3.82В, 3340mAh)
| Маркировка | HB356687ECW |
| Місткість | 3340mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
LCD With Frame | Дисплей для телефону Blackview A95, з рамкою
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
984 грн.
Подписаться
Touch Screen Frame | Рамка дисплея для телефону Google Pixel 9 Pro, Pixel 9 Pro GWVK6, Pixel 9 Pro GEC77, Pixel 9 Pro GR83Y
228 грн.
В корзину
Камера для телефона Samsung Galaxy S20 FE G780F, Galaxy S20 FE 5G G781B основна | Main 12MP, оригінал
403 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для планшета Blackview Tab 12, оригінал
45 грн.
В корзину