Рамка кріплення дисплея для телефону TP-Link Neffos X20 TP7071A
217 грн.
від 217 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Притискна планка для телефону Samsung Galaxy M31, M315, M315F материнської плати, з антеною NFC
129 грн.
Подписаться
Стикер дисплея для Samsung Galaxy S20+, G985, вологозахисний, верх + низ
49 грн.
В корзину
Підсвічування дисплея для телефону Apple iPhone 8
177 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy J5 2015, J500, J500H, J500F, з сенсорним екраном, оригінал Китай
Стикер дисплея для Samsung Galaxy S8+ Plus G955F вологозахисний
23 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 5A Prime, із сенсорним екраном, з рамкою
від 1 060 грн.
Дисплей для телефону Asus ZenFone Max Pro M1 (ZB601KL, ZB602KL) X00TD із сенсорним екраном
1 593 грн.
від 1 593 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
Цвет—Black
Подписаться
Glass Lens + OCA | Скло дисплея G+OCA PRO для телефону OnePlus LE2120, LE2121, LE2123, LE2125, LE2127, 9 Pro, OnePlus 9 Pro LE2121, OnePlus 9 Pro LE2125, OnePlus 9 Pro 2 OnePlus 9 Pro LE2127, з OCA плівкою
253 грн.
В корзину
Лінза камери Telephoto blue light (2x) для iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus
69 грн.
В корзину
Акумулятор BN3A для телефону Xiaomi Redmi GO (Li-ion, 3.85В, 3000mAh), оригінал PRC
| Маркировка | BN34 |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
516 грн.
Подписаться
Корпус для телефону Apple iPhone SE, в зборі, оригінал (з розбирання)
Акумулятор BN54 для телефону Xiaomi Redmi 9 M2004J19AG, 5020mAh, 460200001J1G
| Маркировка | BN54 |
| Місткість | 5020mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.45В |
| Партномер | 460200001J1G |
Характеристики
690 грн.
від 690 грн.
выберете предложение—снят с нового телефона
- снят с нового телефона
Подписаться
Шлейф для телефону Gigaset GS180, оригінал
166 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy Star Advance Duos, G350E, G350H
134 грн.
В корзину
Стикер дисплея для Apple iPhone XR, вологозахисний, чорний
28 грн.
В корзину
Акумулятор A1579 для смарт годинника Apple Watch Series 1 (42мм), оригінал
| Маркировка | A1579 |
| Напруга мін. | 3,78В |
Характеристики
304 грн.
Подписаться
106 грн.
В корзину
Мікросхема керування зарядкою та USB 1610A2 для телефону Apple iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Mini 2
| Маркировка | 1610A2 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
198 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для планшета Samsung Galaxy Tab A9+, Galaxy Tab A9+ X210, Galaxy Tab A9+ X215, Galaxy Tab A9+ X215, Galaxy Tab A9+
212 грн.
В корзину