Battery | Акумулятор Cameron Sino CS-HUL210SL, HB446486ECW для телефону Huawei P Smart Z STK-L21, P Smart Pro 2019 STK-LX1, Y9s 2019 STK-L21 (Li-Polymer, 3.85В, 3900mAh)
| Маркировка | HB446486ECW |
| Длина | 63.92 mm |
| Ширина | 85.20 mm |
| Місткість | 3900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
440 грн.
В корзину
Камера для телефону iPhone SE 2020 (2 го покоління), оригінал
579 грн.
Подписаться
Камера для телефону Samsung Galaxy S22 Ultra 5G S908 фронтальна, оригінал, з розбирання
По запросу
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A31 2020 A315, Galaxy A31 2020 A315F/DS, з сенсорним екраном, з рамкою, оригінал, з розбирання
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
Тачскрін | Сенсор для телефонів Meizu C9 M818H
Скло дисплея під переклеювання для Samsung Galaxy S10e G970, G970F, без OCA плівки
130 грн.
В корзину
Стикер дисплея для телефону Samsung Galaxy Note 8 N950, Galaxy Note 8 N950F
65 грн.
В корзину
Скло дисплея для iPhone 11, з рамкою
Гвинти зовнішні для iPhone iPhone 8
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Huawei P20 lite (2017), ANE-LX1, оригінал
Шлейф для телефону TP-Link Neffos X1 Lite, TP904, зі сканеком відбитка пальців
Дисплей для телефону Xiaomi Mi5, Mi5 Pro, із сенсорним екраном
Charging Port Board | Нижня плата конектора зарядки для телефону Samsung Galaxy M30s 2019, Galaxy M31 M315, Galaxy M31 M305, Galaxy M30S M307 5F, з мікрофоном, оригінал, з розбирання
334 грн.
В корзину
Проклеювання | Стикер дисплея для Apple iPhone XS Max вологозахисний, оригінал
48 грн.
В корзину
Кнопки вмикання та регулювання гучності для планшета Samsung Tab S6 Lite 10.4 Wi-Fi P610, Tab S6 Lite 10.4 LTE P615
254 грн.
від 254 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Gray
Подписаться
Акумулятор для телефона TWOE F534L
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
Шлейф для телефону Blackview A80 Pro кнопки увімкнення та регулювання гучності
217 грн.
від 217 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Камера для телефону Apple iPhone 6s Plus, основна
635 грн.
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Xiaomi Redmi 8A
Тачскрін | Сенсор для телефонів Meizu M3s Y685H
від 304 грн.