Receiver FPC | Шлейф для телефону JCID iPhone X для відновлення Face ID та True Tone
598 грн.
В корзину
Материнська плата для телефону Xiaomi Redmi 6A
1 210 грн.
від 1 210 грн.
выберете предложение—восстановленная, рабочая
- восстановленная, рабочая
- 2/16Gb (с разборки)
Подписаться
Захисна сітка динаміка для телефону iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max
26 грн.
В корзину
Мікросхема пам'яті IC CPU RAM K4UBE384AMCGCL Samsung Galaxy A50/A51
| Маркировка | K4UBE384AMCGCL |
Характеристики
Скло дисплея для Apple iPhone 7 Plus, з OCA плівкою
LCD | Дисплей для телефону iPhone 7, з рамкою, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
Back Camera Lens 2pcs | Скло для телефону Realme 10 Pro Plus, Realme 10 Pro Plus, Realme 10 Pro Plus, Realme 10 Pro Plus RMX3686, 2шт.
77 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор A1596 Cameron Sino CS-ARP200SL для зарядного кейсу Apple AirPods 1, Air Pods 2, (Li-Polymer, 3.8В, 390mAh), оригінал, 4894128157892
| Маркировка | A1596 |
| Длина | 20.05 mm |
| Ширина | 35.00 mm |
| Місткість | 390mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Партномер | 4894128157892 |
Характеристики
353 грн.
Подписаться
Charging Port Board | Нижня плата конектора зарядки для планшета Lenovo Tab M11 TB330, Tab M11 TB330FU, Tab M11 TB-330, Tab M11
436 грн.
В корзину
Резинка під кільце камери для iPhone iPhone X, iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, комплект
Empty LCD Flex whith IC Шлейф дисплея для Apple iPhone 14, з мікросхемою
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi 5 Plus Dual MEE7 із сенсорним екраном
933 грн.
від 933 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Black
Подписаться
Empty LCD Flex no IC | Шлейф дисплея для телефона Apple iPhone 16 Plus, iPhone 16+, iPhone 16+ Plus, без микросхемы
Battery | Акумулятор EB-BF926ABY для телефону Samsung Galaxy Fold 3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926B, Galaxy Fold3 F926, Galaxy Z Fold3 F926A (Li8,08 оригінал
| Маркировка | EB-BF926ABY |
| Місткість | 2060mAh |
| Напруга мін. | 3.88В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
245 грн.
Подписаться
Скло дисплея для розумного годинника Huawei WATCH GT 2e HCT-B19, без OCA плівки, Sport 46mm, оригінал
245 грн.
Подписаться
Battery Door | Задня кришка для телефону Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 M1810F6LG, без скла камери, оригінал PRC
Glass Lens + OCA | Скло дисплея Musttby для телефону Samsung Galaxy S24+ S926, з OCA плівкою
127 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання USB Type-C для телефону Samsung Galaxy Xcover 3, Galaxy Xcover 3 G388, Galaxy Xcover 4, Galaxy Xcover 4 G390
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
144 грн.
В корзину
Дисплей для телефону TP-Link Neffos C7 Lite TP7041A, із сенсорним екраном, 8500500524
| Партномер | 8500500524 |
Характеристики
527 грн.
від 527 грн.
выберете предложение—только дисплей, оригинал с разборки
- с рамкой, Service Pack
- только дисплей, оригинал с разборки
- с рамкой, оригинал (с разборки)
Подписаться
Soft Glass With OCA | Плівка дисплея для телефону Huawei Mate X3, Mate X3 ALT-AL00, Mate X3 ALT-L29, з OCA плівкою
356 грн.
В корзину