Spin Axis Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung корпусного механізму, оригінал Китай
912 грн.
В корзину
Soft Glass With OCA | Плівка дисплея для телефону Huawei Mate X3, Mate X3 ALT-AL00, Mate X3 ALT-L29, з OCA плівкою
356 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, G988B
Loud Speaker | Динамік для телефону Doogee S96 Pro поліфонічний, оригінал
413 грн.
В корзину
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Doogee S41 Max
377 грн.
В корзину
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Google Pixel 7, оригінал
45 грн.
В корзину
Лінза камери Blue lens (0.5x) для iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max
149 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Xiaomi Redmi 10C, Redmi Note 11, Poco M4 Pro, USB Type-C, оригінал
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 16 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Расстояние между ножками крепления | 12,4 мм |
Характеристики
26 грн.
В корзину
Battery Door + Back Camera Lens | Задня кришка для телефону OnePlus 12R, OnePlus 12R CPH2609, OnePlus 12R CPH2585, OnePlus 12R CPH2611, зі склом камери
Підсвічування дисплея для планшета Apple iPad Pro 12.9 2021, iPad Pro 12.9 2021 5Gen, iPad Pro 12.9 дюйма 5-го покоління, iPad Pro 12.9 2021 5Gen A2378, iPad Pro 12.4 2 021г 5Gen A2379, iPad Pro 12.9 2021г 5Gen A2462
2 388 грн.
Подписаться
Display Hinge | Шарнір дисплея осі обертання для телефону Samsung Galaxy Z Fold4 F936, Galaxy Z Fold4 F936B, Galaxy Z Fold4 F936B, Galaxy Z Fold4 F936B, Galaxy Z Fold4 F936B середній)
401 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung, Galaxy S21 FE G990, з рамкою, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
LCD With Frame | Дисплей для телефону iPhone 14 Pro Max, з рамкою
| Тип матриці | LTPO Super Retina XDR OLED |
Характеристики
Charge connector | Конектор заряджання для Alcatel 3T 2020 9032X, X3 2019 5048, 5048Y, 5048A, 5048U, 5048Y
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 12 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Расстояние между ножками крепления | 11,9 мм |
Характеристики
55 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону TECNO Camon 12 Air CC6, Spark 5 Pro KD7, Camon 15 CD7
Кнопка HOME для телефону Apple iPhone 6s, 6s Plus, зі шлейфом
117 грн.
від 117 грн.
выберете предложение—копия
- копия
- оригинал Китай
Цвет—White
Подписаться
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Apple iPhone 6
144 грн.
від 144 грн.
выберете предложение—винты с планками
- винты с планками
Цвет—Space Gray
В корзину
Motherboard Flex Cable | Шлейф міжплатний для телефону Xiaomi Redmi Note 10, Redmi Note 10 4G, Redmi Note 10 M2101K7AG, Redmi Note 10 M2101K7AI, Redmi Note 10S, Redmi Note 10S M2101K7BNY, Poco M5s #M305_MAIN_FPC_C1-2
| Партномер | M305_MAIN_FPC_C1-2 |
Характеристики
98 грн.
В корзину
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки ввімкнення та регулювання гучності для телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11 Pro 4G, Redmi Note 11 Pro 5G, оригінал
213 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор JCID для iPhone 14 Pro Max, без чіпа, підвищеної ємності
| Місткість | 4770mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
604 грн.
В корзину