Акумулятор Cameron Sino CS-NK5CHL, BL-5C, BL-5CA для Nokia 1100, 1101, 1110, 1110i, 1112, 1200, 1208, 1255, 1280, 1315, 1602, 1 270, 2280, 2285, 2300, 2310, 2355, 2600, 2600 classic, 2610, 2626, 2700 classic, 2730 classic, 3100, 3105, 3109 Classic, 3110, 31 25, 3600, 3620, 3650, 3660, 6030, 6085, 6086, 6108, 6175i, 6230i, 6265, 6265i, 6268, 6270, 6282, 6555, 6600, 6630, 6670, 680 i, 6822, 7600, 7610, Asha 230 DualSim, C1, C1-00, C1-01, C1-02, C2, C2-01, C2-02, C2-03, C2-06, C2-07, E50, E60, LD-3W, N70, N71, N72, N91, N91 8GB, N-Gage 2600, N-Gage 3120, N-Gage 6630, RM-986, X2-01, X2-05 (Li-ion, 1200mAh, 3.7В), 4894128059783
| Маркировка | BL-5C, BL-5CA |
| Місткість | 1200mAh |
| Напруга мін. | 3.7В |
| Напруга макс. | 4.2В |
| Партномер | 4894128059783 |
| Совместимость c брендом | Nokia |
Характеристики
209 грн.
Подписаться
Камера для планшета Lenovo Yoga Tablet 3, YT3-850M основна
538 грн.
від 538 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Slate Black
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону TWOE F534L
143 грн.
від 143 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Рамка кріплення для телефону Honor 20 PRO, YAL-L41
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Apple iPhone XS Max
Акумулятор BN48 Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 6 Pro M1806E7TG (Li-Polymer, 3.85В, 4000mAh), оригінал PRC
| Маркировка | BN48 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
512 грн.
Подписаться
Сканер відбитка пальців для телефону TP-Link Neffos C7 TP910A, зі шлейфом, оригінал
Задня кришка телефону Xiaomi Redmi 5 MDG1
Дисплей для телефону Xiaomi Mi Max 2, Mi Mix Evo, із сенсорним екраном
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону Google Pixel 9 Pro, Pixel 9 Pro GR83Y, Pixel 9 Pro GEC77, Pixel 9 Pro GWVK6, з OCA плівкою
99 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Sony Xperia 10 Plus, Xperia 10 Plus L3213, Xperia 10 Plus L3223, Xperia 10 Plus L4213, Xperia 10 Plus L4293, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 434 грн.
Подписаться
Задня кришка для телефону Huawei Y7 2019 DUB-LX1, з бічними кнопками та склом камери
від 316 грн.
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону TECNO Spark 7 KF6n
295 грн.
Подписаться
Дисплей для планшета Samsung Galaxy Tab S4 T835, із сенсорним екраном, (10,5")
14 717 грн.
від 14 717 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Подписаться
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Samsung Note 10 Lite, N770
178 грн.
від 178 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Акумулятор HB2899C0ECW-C для планшета Huawei MatePad T8 Kob2-W09, MatePad T8 Kobe2-W09, оригінал
| Маркировка | HB2899C0ECW-C |
| Місткість | 4980mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
Характеристики
650 грн.
Подписаться
Середня частина корпусу для телефону Alcatel 1B, 5002H, зі склом камери, з антенами
117 грн.
від 117 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy S6, G920, G920F
143 грн.
від 143 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Gold
В корзину
Дисплей для телефону TECNO Pouvoir 2 Pro LA7 pro
888 грн.
від 888 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал PRC
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Black
В корзину
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Xiaomi Redmi 5A
81 грн.
від 81 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться