Шлейф для телефону Samsung Galaxy M31s M317, M317F міжплатний, оригінал, з розбирання
178 грн.
Подписаться
Дисплей для розумного годинника Samsung Galaxy Watch, Active 2 R820, R825
Дисплей для розумного годинника Apple Watch Series SE 44mm, з сенсорним екраном
Дисплей для планшета Lenovo Tab P10 TB-X705L 10", із сенсорним екраном, TV101WUM-LL7
| Партномер | TV101WUM-LL7 |
Характеристики
1 671 грн.
від 1 671 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Сканер відбитка пальців для телефону Xiaomi Redmi Note 5 M1803E7SG
Шлейф | Нижня плата для телефону Honor Play, COR-L29, з коннектором зарядки та мікрофоном
Камера для телефону TECNO POP 4, BC2, оригінал
Акумулятор BN39 для Xiaomi Mi Play
| Маркировка | BN39 |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 5A, MDG6, Redmi Y1 lite, із сенсорним екраном, з рамкою
1 074 грн.
від 1 074 грн.
выберете предложение—FT6336SGQB
- FT6336SGQB
Цвет—Black
Подписаться
Сенсорний екран Acer Liquid (Z500)
Шлейф датчика гравітації для смарт годинника Apple Watch Series 4 40mm, оригінал
87 грн.
В корзину
Шлейф для ноутбука Prestigio SmartBook 133S, оригінал
131 грн.
В корзину
Задня кришка телефону Sony, Xperia Z C6602/Xperia Z C6603
Touch Screen | Сенсор для телефонів Sigma X-TREME PQ39, X-treme PQ39, X-treme PQ39 Max, X-treme PQ39 Ultra, Oukitel K10000 Max
346 грн.
Подписаться
Дисплей для планшета Lenovo Yoga Tablet 3 YT3-X50, M10 TB-X505, TB-X505F, TB-X505L, (10.1"), оригінал, з розбирання, P101DEA-AB1 #P101DEA-AB1
| Тип матриці | IPS (с воздушной прослойкой) |
| Партномер | P101DEA-AB1 |
Характеристики
1 190 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки для телефону LG X Power K220DS
97 грн.
від 97 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Сканер відбитка пальців для телефону TECNO POP 5 BD2p зі шлейфом
Скло камери для телефону Xiaomi Redmi 6A
Акумулятор для планшета Apple iPad Air, A1474, A1484, A1475
| Напруга мін. | 3,7В |
Характеристики
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону TECNO POP 2F B1F, оригінал
217 грн.
Подписаться