Battery | Акумулятор JCID для iPhone 14 Pro Max, без чіпа, підвищеної ємності
| Місткість | 4770mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
604 грн.
В корзину
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Xiaomi Mi 10T Pro 5G, Mi 10T Pro 5G M2007J17C, Mi 10T Pro 5G M2007J3SG, Mi 10T Pro 5G M2007J3SP, ори
110 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BN972ABU до Samsung Galaxy Note 10+ N975 (Li-ion, 3.85В, 4170mAh), оригінал
| Маркировка | EB-BN972ABU |
| Місткість | 4170mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
1 140 грн.
Подписаться
Роз'єм | Конектор дисплея для телефону Huawei P Smart Z 2019, STK-LX1, Honor 9X, 34 pin
| Кількість pin | 34 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
131 грн.
від 131 грн.
выберете предложение—на плате | mainboard
- на плате | mainboard
- на шлейфе дисплея | LCD flex
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A10 A105, з рамкою, GH82-19367A
| Партномер | GH82-19367A |
Характеристики
534 грн.
від 534 грн.
выберете предложение—с рамкой, OEM
- с рамкой, OEM
- оригинал (переклеено стекло)
- без рамки, оригинал PRC
- Service Original
- без рамки, Service Pack
Цвет—Black
Подписаться
Battery | Акумулятор JCID для iPhone 13 Pro, Акумулятор підвищеної ємності
| Місткість | 3095mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
686 грн.
Подписаться
LCD Waterproof adhesive Service Pack | Стикер дисплея для iPhone 17 Pro Max, вологозахисний, Service оригінал
47 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Mi A2, Mi 6X, з рамкою, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
Дисплей для iPhone 7
1 011 грн.
від 1 011 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
- High Copy
- Tianma
- оригинал Б/У
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Empty LCD Flex whith IC Шлейф дисплея для телефону Apple iPhone 16 Pro Max, з мікросхемою
Акумулятори BL-49FT для TECNO POP 4 BC2, Spark 5 Pro KD7, Camon 15 CD7, Spark 6 Go KE5, POP 4 Pro BC
Акумулятор BL-49FT для телефону TECNO POP 4 BC2, Spark 5 Pro KD7, Camon 15 CD7, Spark 6 Go KE5, POP 4 Pro BC3, Spark 7 KF6n
| Маркировка | BL-49FT |
| Місткість | 4900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
779 грн.
від 779 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
SIM Card Tray | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy A02s A025, Galaxy A02s A025F, на дві SIM-картки
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy Note 10 N970, Galaxy Note 10 N970F, Galaxy Note 10, без рамки
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
13 254 грн.
від 13 254 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- оригинал (переклеен)
Цвет—Black
Подписаться
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy A05 A055, Galaxy A05 A055F, Galaxy A05 A055M, Galaxy A05 SM-A055, Service оригінал, #GH81-24200A
| Партномер | GH81-24200A |
Характеристики
445 грн.
В корзину
Мікросхема керування Wi-Fi WCN3660B
227 грн.
Подписаться
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея на платі для iPhone 14 Pro, 50 pin
| Кількість pin | 50 pin |
Характеристики
61 грн.
В корзину
Power IC | Мікросхема PMI632-902-00 для телефону Xiaomi Redmi 8, Redmi 8A, Redmi Note 8, Redmi Note 8T, Galaxy A20s A207F, Galaxy A20s 2019 A207, Galaxy
| Маркировка | PMI632-902-00 |
Характеристики
178 грн.
В корзину
Задня кришка для телефону OPPO A15, OPPO A15 CPH2185, зі склом камери, оригінал Китай
Рамка кріплення для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra 5G G988B
Charging Port Board | Нижня плата зарядки для телефону Samsung Galaxy A32 A325, з коннектором навушників, оригінал PRC
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
442 грн.
В корзину