Задня кришка телефону TECNO POP 4 Pro BC3, з бічними кнопками
217 грн.
від 217 грн.
выберете предложение—оригинал
- оригинал
Цвет—Vacation Blue
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для планшета Lenovo Tab M7 TB-7305X, 137мм
| Длина | 137мм |
Характеристики
93 грн.
від 93 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Шлейф для планшета Apple iPad 9.7" 6-го покоління 2018, A1893, A1954, iPad 9.7 2017 A1822, A1823 кнопки HOME
166 грн.
від 166 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У
- оригинал Б/У
Цвет—Black
Подписаться
Аккумулятор Cameron Sino CS-AUC300SL, C11P1502 ( 1ICP3/108/118 ), C11P1517 ( 1ICP3/108/118 ) для Asus, P023, Z300C, Z300CG, Z300CXG, ZD300M, ZenPad 10, ZenPad 10.1 (Li-Polymer, 4700mAh, 3.8В), 4894128115786
| Маркировка | C11P1502 ( 1ICP3/108/118 ), C11P1517 ( 1ICP3/108/118 ) |
| Місткість | 4700mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128115786 |
| Совместимость c брендом | Asus |
Характеристики
1 048 грн.
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy S6 Edge G925F
93 грн.
від 93 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—White Pearl
Подписаться
Скло екрана для телефону Motorola Moto E5 Plus, XT1944, (5,7")
Шлейф для планшета Lenovo Yoga Smart Tab, YT-X705F
304 грн.
від 304 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy S3 mini, I8190, S7530, S7560, S7562
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 7 pin |
Характеристики
4 грн.
В корзину
Материнська плата для телефону Xiaomi Redmi Note 4
Камера для планшета Huawei MediaPad T3 10", AGS-L09 фронтальна
156 грн.
від 156 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
В корзину
Шлейф для телефону Huawei Y6 Prime 2018, ATU-L31, Y6 2018, ATU-L21 міжплатний, оригінал, 87567_3_11
| Партномер | 87567_3_11 |
Характеристики
136 грн.
В корзину
Захисна сітка динаміка для телефону Apple iPhone 7 Plus, iPhone 8 plus
31 грн.
В корзину
Тримач (лоток) SIM картки для телефону Asus ZenFone 4, ZE554KL
Направляюча для телефону Apple iPhone 6 Plus камери та датчика наближення
57 грн.
В корзину
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy S8 G950, оригінал
198 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A40 2019 A405F, (5,9")
98 грн.
В корзину
Вібромотор для телефону Samsung Galaxy S7, G930, G930F, G930FD
81 грн.
В корзину
Скло для планшета Samsung Galaxy Tab A 7.0" T285, (7")
137 грн.
В корзину
Скло дисплея телефону Samsung Galaxy J4 Plus J415F, Galaxy J6 Plus J610, без OCA плівки, (6")
Акумулятор BN43 для Xiaomi Redmi Note 4X, Redmi Note 4 Global (2017) (Li-ion, 3.85В, 4000mAh), оригінал PRC
| Маркировка | BN43 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
469 грн.
Подписаться