Камера для телефону Samsung Galaxy A6 2018 A600F
Натискач кнопки HOME для телефону Samsung Galaxy J3 2017, J330
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Nokia 7.1, TA-1095, з мікрофоном
Мікросхема Texas Instruments TPS51120
| Маркировка | TPS51120 |
Характеристики
57 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Samsung Galaxy S4, I9500 кнопки HOME, з бічними кнопками
36 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний Fly DS100, DS128, E170, IQ430 Evoke, IQ445
57 грн.
В корзину
Мікросхема керування живленням MT6328V для телефону Lenovo A2010-a, Meizu M2 Mini M578H, M2 Note, M5c M710H
| Маркировка | MT6328V |
Характеристики
217 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Asus ZenFone Live (A007), ZB501KL, із сенсорним екраном, з рамкою
Дисплей для телефону Huawei Mate 10 Lite, RNE-L21, Nova 2i, RNE-L01, Honor 9i, LLD-AL20, із сенсорним екраном, з рамкою
Материнська плата для телефону TP-Link Neffos X1 TP902A, 2072500054
| Партномер | 2072500054 |
Характеристики
861 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Apple iPhone 5s/SE датчика наближення, з камерою, мікрофоном
166 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Apple iPhone 13, оригінал (переклеєне скло)
3 318 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор Cameron Sino CS-HUR100SL, HB396286ECW для телефону Huawei P Smart 2019 POT-LX3, P Smart 2019 POT-L23, Honor 10 Lite HRY-AL00, Honor 10 Lite HRY-TL00 (Li-Polymer, 3).
| Маркировка | HB396286ECW |
| Длина | 61.40 mm |
| Ширина | 83.42 mm |
| Місткість | 3300mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
391 грн.
В корзину
Задня кришка телефону TP-Link Neffos C7 Lite TP7041A
577 грн.
від 577 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Xiaomi Mi 4, Mi4 LTE
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 6 pin |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
Акумулятор BM39 для телефону Xiaomi Mi6 MCE16, 3350mAh
| Маркировка | BM39 |
| Місткість | 3350mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Xiaomi Mi Play, оригінал
143 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону TECNO Camon 12 CC7, оригінал
327 грн.
Подписаться
Захисна сітка динаміка для телефону Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone Xs Max
18 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Huawei Y5 2018, DRA-L21, Honor 7A DUA-L22, з сенсорним екраном, з рамкою
1 221 грн.
від 1 221 грн.
выберете предложение—с логотипом Huawei
- с логотипом Huawei
Цвет—Black
В корзину