Акумулятори BL-49FT для TECNO POP 4 BC2, Spark 5 Pro KD7, Camon 15 CD7, Spark 6 Go KE5, POP 4 Pro BC
Акумулятор BL-49FT для телефону TECNO POP 4 BC2, Spark 5 Pro KD7, Camon 15 CD7, Spark 6 Go KE5, POP 4 Pro BC3, Spark 7 KF6n
| Маркировка | BL-49FT |
| Місткість | 4900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
779 грн.
від 779 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy Note 10 N970, Galaxy Note 10 N970F, Galaxy Note 10, без рамки
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
13 254 грн.
від 13 254 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- оригинал (переклеен)
Цвет—Black
Подписаться
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy A05 A055, Galaxy A05 A055F, Galaxy A05 A055M, Galaxy A05 SM-A055, Service оригінал, #GH81-24200A
| Партномер | GH81-24200A |
Характеристики
445 грн.
В корзину
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея на платі для iPhone 14 Pro, 50 pin
| Кількість pin | 50 pin |
Характеристики
61 грн.
В корзину
Задня кришка для телефону OPPO A15, OPPO A15 CPH2185, зі склом камери, оригінал Китай
Power IC | Мікросхема PMI632-902-00 для телефону Xiaomi Redmi 8, Redmi 8A, Redmi Note 8, Redmi Note 8T, Galaxy A20s A207F, Galaxy A20s 2019 A207, Galaxy
| Маркировка | PMI632-902-00 |
Характеристики
178 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядки для телефону Samsung Galaxy A32 A325, з коннектором навушників, оригінал PRC
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
442 грн.
В корзину
Charge IC | Мікросхема керування живленням SMB1396 002-02 для телефону Asus ROG Phone 5s ZS676KS, Xiaomi Mi 11, Xiaomi Mi 11 M2011K2C, Mi 12
| Маркировка | SMB1396 002-02 |
Характеристики
134 грн.
Подписаться
Материнська плата для телефону Blackview A90, Blackview A90, оригінал, з розбирання, (4/64Gb)
535 грн.
Подписаться
Корпус для телефону Apple iPhone 6, з бічними кнопками, з утримувачем SIM картки
527 грн.
від 527 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У (с шлейфами)
- оригинал Б/У (с шлейфами)
Цвет—Gold
Подписаться
Charging Port Board | Нижня плата конектора зарядки для телефону Samsung Galaxy A52, Galaxy A52 5G A526, Galaxy A52 5G A526F, Galaxy A52 5G A526B, Galaxy A52 5G A526B, Galaxy A52 5G A526B
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
409 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Motorola G13/G23, Moto G13 XT2331-2, Moto G23 XT2333-3, з OCA плівкою
68 грн.
В корзину
Battery Door | Задня кришка телефону Xiaomi 12, Xiaomi 12 2201123C, Xiaomi 12 2201123C, High Copy
Battery Door + Back Camera Lens | Корпус для планшета, зі склом камери, оригінал
Мікросхема ME4057A управління зарядкою
| Кількість pin | 8 pin |
| Маркировка | ME4057A |
Характеристики
92 грн.
В корзину
LCD | Дисплей Xiaomi Redmi Note 10 Pro 5G, Poco X3 GT, Poco X3 GT 21061110AG, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
666 грн.
Подписаться
Лінза камери Blue lens (1x) для iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max
372 грн.
Подписаться
Loud Speaker With Frame | Динамік для телефону Blackview A90, Blackview A90, в рамці
247 грн.
В корзину
Main Back Camera Module 3pcs | Камера для телефону Xiaomi Mi 10T Pro 5G, Mi 10T Pro 5G M2007J17C, Mi 10T Pro 5G M2007J3SG, Mi 10T Pro 5G M2007J3SP, 3шт.
322 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy Z Flip F700, оригінал (знято з телефону)
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
227 грн.
Подписаться