Touch Screen | Сенсор для телефонів Blackview BV5900, Blackview BV5900
| Партномер | HZYCTP-103386 |
Характеристики
535 грн.
Подписаться
Touch ID | Сканер відбитка пальців для Mi 9 M1902F1G, 492222007076/475920
| Партномер | 492222007076/475920 |
Характеристики
577 грн.
від 577 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Шлейф для телефону Alcatel 1, 5033D кнопки увімкнення та регулювання гучності
81 грн.
від 81 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Притискна планка материнської плати для телефону TP-Link Neffos C9 Max TP7062A
57 грн.
від 57 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Шлейф кнопок гучності для телефону Samsung Galaxy J6 2018 J600F
143 грн.
від 143 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Шлейф для телефону Samsung Galaxy J2 2018 J250, J250F кнопки HOME
166 грн.
від 166 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Шлейф конектора навушників для телефону Apple iPad 4, A1460, 821-1657-A
| Партномер | 821-1657-A |
Характеристики
465 грн.
від 465 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Акумулятор BM39 для телефону Xiaomi Mi6 MCE16, 3350mAh
| Маркировка | BM39 |
| Місткість | 3350mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Скло дисплея для iPhone 11 Pro, без OCA плівки
Захисна сітка динаміка для телефону Apple iPhone 6, 6 Plus
15 грн.
В корзину
Задня кришка телефону Asus ZenFone 5, 5Q, 5 Lite X017DA, 5Lite ZC600KL
Дисплей для телефону Nokia 3 Dual Sim, TA-1032, TA-1020, з сенсорним екраном, оригінал (переклеєне скло)
Мікросхема G5608DR51U контролер живлення для ноутбука
133 грн.
Подписаться
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Samsung Galaxy M32 M325F, Galaxy M32 M325, з проклейкою
70 грн.
В корзину
Шлейф для телефону TECNO Camon 17P CG7n, оригінал
242 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Motorola E6i Moto E6s XT2053-1, XT2053-2, XT2053-3, Moto E6i XT2053-6, з сенсорним екраном
1 630 грн.
від 1 630 грн.
выберете предложение—SKI608-B26 V0.1
- SKI608-B26 V0.1
Подписаться
Акумулятор B2PST100 для телефону HTC HTC A16, HTC A17, HTC Desire 530, HTC Desire 628, HTC Desire 630, HTC Desire 650
| Маркировка | B2PST100 |
| Місткість | 2200mAh |
Характеристики
327 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону TP-Link Neffos A5 TP7032A, 125 мм
| Длина | 125 мм |
Характеристики
81 грн.
від 81 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Акумулятор BL-4C Avalanche (Li-ion, 900mAh)
| Маркировка | BL-4C |
| Місткість | 900mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
| Совместимость c брендом | Nokia |
Характеристики
279 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Apple iPhone XR кнопки включення та регулювання гучності, з мікрофоном та спалахом
497 грн.
В корзину