Материнська плата для телефону TP-Link Neffos C5A TP703A
910 грн.
В корзину
Конектор навушників (Handsfree) для телефону Samsung Galaxy S4 I9500, зі шлейфом, оригінал (з розбирання)
43 грн.
В корзину
Акумулятор BN41 для Xiaomi Redmi Note 4 (Li-Polymer, 3.85В, 4100mAh), оригінал PRC
| Маркировка | BN41 |
| Місткість | 4100mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
445 грн.
В корзину
Touch Screen | Сенсор для планшета Samsung ART-4173
405 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор L14D2P31 до Lenovo Tab 2 X30F A10-30, Tab 2 A10-70L (Li-Polymer, 3.8В, 7000mAh), оригінал PRC
| Маркировка | L14D2P31 |
| Місткість | 7000mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
1 036 грн.
Подписаться
Стекло дисплея для телефона Asus ZenFone 8 ZS590KS, с OCA пленкой
По запросу
Скло дисплея для телефону Huawei Honor V30 Pro OXF-AN10, з плівкою OCA
111 грн.
В корзину
Дисплей для розумного годинника GARMIN Forerunner 630, з сенсорним екраном, (1,23")
Тачскрін | Мобільний телефон Motorola XT1685 Moto G5 Plus Dual SIM, XT1687 Moto G5 Plus, XT1684
Акумулятор EB-BT595ABE для планшета Samsung Galaxy Tab A, SM-T595, SM-T590
| Маркировка | EB-BT595ABE |
| Місткість | 7300mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
Шлейф зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy S6 Edge G925F, з мікрофоном
279 грн.
від 279 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Дисплей для телефону Xiaomi Mi Mix 2, Mi Mix Evo, із сенсорним екраном
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Alcatel 1, 5033D
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Шлейф для телефону TP-Link Neffos C9 Max TP7062A
254 грн.
від 254 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Шлейф для телефону Huawei Y6 Prime 2018, ATU-L31, зі сканеком відбитка пальців
Камера для телефону Huawei P Smart, FIG-LX1, оригінал
415 грн.
В корзину
Дисплей для телефону TP-Link Neffos N1 TP908A із сенсорним екраном
Рамка кріплення дисплея для телефону Nokia 5.1 Plus, TA-1105, з боковими кнопками, оригінал
від 415 грн.
Конектор навушників (Handsfree) для телефону Meizu M2 Mini, оригінал (з розбирання)
93 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор BLP899 для телефону OnePlus 10 Pro, One+ 10 Pro, OnePlus 10 Pro NE2013 (Li-Polymer, 3.87В, 5000mAh), оригінал PRC
| Маркировка | BLP899 |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
1 458 грн.
Подписаться