Скло екрана для телефону Apple iPhone 13 mini
87 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор для телефонів Lenovo Vibe K5 A6020a40
від 217 грн.
Притискна планка динаміка для телефону Samsung Galaxy M30S 2019 M307
93 грн.
В корзину
Акумулятор BL222 для телефону Lenovo Lenovo S660
| Маркировка | BL222 |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Совместимость c брендом | Lenovo |
Характеристики
217 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A20e 2019, A202, (5,8")
Корпус для телефону Apple iPhone 5s
Мікросхема MT6329BA для телефону Lenovo A1000, IdeaTab A10 управління живленням
| Маркировка | MT6329BA |
Характеристики
93 грн.
В корзину
Дисплей для телефону TP-Link Neffos N1 TP908A, з сенсорним екраном, з рамкою, оригінал
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Apple iPhone Xs
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Cubot Doogee X5, X5 Pro, X20, Sony C1904 Xperia M, C1905 Xperia M, C2004 Xperia M Dual, C2005 Xperia M Dual, D5102 Xperia T3, D5103 Xperia T3, D5106 , Neffos TP7062
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
Характеристики
28 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Google Pixel 5a, Pixel 5a 5G, Pixel 5a 5G G1F8F, Pixel 5a 5G G4S1M, без рамки, оригінал
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
6 100 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Apple iPhone 13 Pro Max, оригінал (переклеєний тачскрин)
| Тип матриці | OLED Super Retina XDR |
Характеристики
10 814 грн.
Подписаться
Скло для телефону TECNO Camon 19 CI6n, Camon 19 CI6n, з OCA плівкою
129 грн.
В корзину
Притискна планка материнської плати для телефону TECNO Spark 7 KF6n зі склом камери
123 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону TECNO Camon 17P CG7n
192 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Huawei P40 ANA-NX9, (6,1")
156 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата для планшета Lenovo Tab M7 TB-7305X, з конектором заряджання
Шлейф кнопки для телефону TP-Link Neffos A5 TP7032A
166 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для планшета Lenovo Tab E10 10.1', TB-X104F, 198 мм
| Длина | 198 мм |
Характеристики
143 грн.
від 143 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Шлейф для телефону Blackview A60 датчика наближення
178 грн.
від 178 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину