Коаксіальний кабель RF для телефону TP-Link Neffos C9 Max TP7062A, 112 мм
| Длина | 112 мм |
Характеристики
93 грн.
від 93 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону TP-Link Neffos C9s TP7061A
81 грн.
від 81 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Середня частина корпусу для телефону Samsung Galaxy J2 2018 J250, J250F, з бічними кнопками та склом камери
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Sony Xperia XA, F3112, F3111, F3115, Nokia Lumia 430 Dual SIM, Lumia 535 Dual SIM, Lumia 530 Dual SIM, Lumia 540 Dual SIM
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
| Расстояние между ножками крепления | 9,2 мм |
Характеристики
22 грн.
В корзину
Сканер відбитка пальців для телефону Xiaomi Redmi 5 MDG1 зі шлейфом
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Fly IQ459 Quad EVO 2, Fly IQ458 Evo Tech 2, Huawei GR3, Redmi 9 M2004J19AG, Doogee S55, Meizu C9
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
Характеристики
22 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Apple iPhone 7 кнопки увімкнення та регулювання гучності
178 грн.
від 178 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Камера фронтальна для телефону Huawei P Smart, FIG-LX1, оригінал
166 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Nokia 6 Dual Sim, TA-1021, із сенсорним екраном
1 111 грн.
від 1 111 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
Подписаться
Вібромотор для телефону Samsung Galaxy J3 2016 J320, Galaxy A21s 2020 A217, Galaxy M30S 2019 M307, оригінал, з розбирання
93 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор навушників (Handsfree) для телефону Meizu M3s Y685H
93 грн.
В корзину
Камера для телефону Apple iPhone 5s, основна
217 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону ZTE Blade V2020 Smart, Blade V2020 Smart 8010, Blade V30 Vita, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 013 грн.
Подписаться
Front Housing | Рамка крепления дисплея для телефона Blackview A100
По запросу
Green LCD Flex | Шлейф дисплея для iPhone iPhone 11
По запросу
Акумулятори Cameron Sino CS-TPX100SL, NBL-38A2250 для Neffos Neffos X1 TP902A, TP902C, X1, X1 Dual SIM (Li-Polymer, 2150mAh, 3.85В), 4894128132905
| Маркировка | NBL-38A2250 |
| Місткість | 2150mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128132905 |
| Совместимость c брендом | TP-Link |
Характеристики
603 грн.
В корзину
Шлейф конектора навушників для планшета Lenovo Tab E10 10.1', TB-X104F
254 грн.
від 254 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Стикер акумулятора для телефону Apple iPhone 12 Pro Max
38 грн.
В корзину
Шлейф кнопок регулювання гучності Samsung Galaxy M51 M515F, Galaxy A12 A125F
166 грн.
від 166 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Стикер акумулятора для iPhone iPhone 11
38 грн.
В корзину