Корпус для планшета Lenovo Tab M7 TB-7305X
від 776 грн.
Материнська плата за телефон Kyocera Brigadier, E6782
Натискач кнопки HOME для телефону Samsung Galaxy J2 2018, J250, J250F
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy S9, G960, G960F
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A8+ 2018 A730F, із сенсорним екраном
2 634 грн.
від 2 634 грн.
выберете предложение—OLED копия (матрица меньше по размеру)
- OLED копия (матрица меньше по размеру)
Цвет—Black
В корзину
Камера для телефону Apple iPhone SE, основна
254 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A15 A155, Galaxy A15 A155F, Galaxy A15 A155M, Galaxy A15 A155P, Galaxy A15 A155R, Galaxy A15 2023, з рамкою, Service оригінал
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
2 593 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Vivo Y31 2021, Y31 V2036, Y31 V2036_21, Y53s, Y53s V2111A, Y53s V2058, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
692 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Google Pixel 4, без рамки, оригінал
4 005 грн.
Подписаться
Динамік розмовний для iPhone 11 Pro Max, оригінал, з розбирання
98 грн.
Подписаться
Динамік для телефону TECNO Camon 17P CG7n
192 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Google Pixel 2, із сенсорним екраном
2 781 грн.
від 2 781 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал PRC
- без рамки, оригинал PRC
Подписаться
Дисплей для планшета Lenovo IdeaTab A5500
315 грн.
В корзину
Акумулятор для планшета Apple Apple iPad 1 (2010), A1219, A1315, A1337
| Місткість | 6600mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
Характеристики
Мікросхема керування живленням PM8909 для телефону Microsoft Nokia Lumia 550
| Маркировка | PM8909 |
Характеристики
106 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки HOME для телефону Samsung Galaxy J7 2017, J730, зі сканером відбитка пальців
178 грн.
від 178 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Blue
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону TWOE E500A, 2019р., оригінал
81 грн.
В корзину
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону TP-Link Neffos C7 TP910A, оригінал
254 грн.
Подписаться
Акумулятор для телефону Samsung Samsung Galaxy J3 2017, J330, GH43-04756A
| Місткість | 2400mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH43-04756A |
| Совместимость c брендом | Samsung |
Характеристики
339 грн.
від 339 грн.
выберете предложение—с разборки (с износом до 15%)
- с разборки (с износом до 15%)
Подписаться
Battery | Акумулятор для телефону iPhone 13 Pro (Li-ion, 3.87В, 3095mAh), без помилки, не потрібно паяти
| Місткість | 3095mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
686 грн.
Подписаться