Матриця для планшета uleFone, Tab A7, оригінал, 229x143мм
2 540 грн.
Подписаться
Акумулятор BA811 для телефону Meizu M6T, оригінал
| Маркировка | BA811 |
| Місткість | 3300mAh |
Характеристики
623 грн.
Подписаться
Стікер задньої кришки для телефону Samsung Galaxy A71 A715F
61 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата для телефону TECNO POP 5 BD2p, з коннектором зарядки та мікрофоном, оригінал
327 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Huawei Mate 8, (6")
від 254 грн.
Акумулятор Cameron Sino CS-MUR700SL, BN49 для Xiaomi Redmi 7A Standard Edition Dual SIM M1903C3EC, Redmi 7A M1903C3EH, Redmi 7A M1903C3EH, Redmi 7A M1903C3EH 03C3ET, Redmi 7A MZB7798IN, Redmi 7A MZB7799IN (Li-Polymer, 3900mAh, 3.85В), 4894128146964
| Маркировка | BN49 |
| Місткість | 3900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128146964 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
492 грн.
Подписаться
Шлейф датчика наближення для телефону Samsung Galaxy S6 Edge G925F, з динаміком розмовним
254 грн.
від 254 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Скло екрана для телефону Gigaset GS180, (5")
117 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону Xiaomi Redmi Note 8T M1908C3XG, (6.3")
62 грн.
В корзину
Power Button Flex Cable | Шлейф кнопки для телефону Samsung Galaxy J6 2018 J600, Galaxy J4 Plus J415, Galaxy J8 J810, Galaxy J6 J600
131 грн.
від 131 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Задня кришка телефону Nokia 7.1, TA-1095, 20CTLLW0003 / 20CTLLW0004
| Партномер | 20CTLLW0003 / 20CTLLW0004 |
Характеристики
638 грн.
від 638 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
Подписаться
Динамік для телефону Samsung Galaxy J7 2017 J730 Galaxy J6 2018 J600F, Galaxy J5 2017 J530F, Galaxy J7 2017 J730, оригінал
47 грн.
від 47 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Задня кришка телефону TP-Link Neffos C5A TP703A, з бічними кнопками, оригінал
131 грн.
Подписаться
Задня кришка для телефону Samsung Galaxy J5 (2016), J510, J510F, оригінал (з розбирання)
49 грн.
від 49 грн.
выберете предложение—мелкие царапины
- мелкие царапины
Цвет—Black
Подписаться
Задня кришка телефону Samsung Galaxy S7 Edge G935F
від 235 грн.
Charge connector | Конектор зарядки для телефону Honor Honor 5, 5A, 5X, Honor 7, 7i, Mate 10 Lite, ZTE, Blade A5 2019, Blade L8
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | оборотный |
Характеристики
36 грн.
В корзину
Акумулятор A1875 для смарт годинника Apple Watch Series 3 (42мм)
| Маркировка | A1875 |
| Напруга мін. | 3.82В |
Характеристики
LCD | Дисплей для телефону ZTE Blade A31 Plus, Blade A31+, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 356 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону OnePlus 8 IN2010, OnePlus 8 IN2013, Oppo Reno 4 Pro 5G, без OCA плівки, оригінал (6.55")
54 грн.
В корзину
Притискна планка материнської плати для телефону TECNO Spark 6 Go KE5 зі склом камери
192 грн.
Подписаться