Камера основна (ширококутна) для телефону Samsung Galaxy A01 2020 A015, оригінал
254 грн.
В корзину
Акумулятор QL1695 для телефону Samsung Galaxy A01 2020 A015, оригінал
| Маркировка | QL1695 |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
530 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy J2 Pro 2018, J260F, із сенсорним екраном
1 068 грн.
від 1 068 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Задня кришка для телефону Samsung Galaxy J5 2017 J530F, з бічними кнопками, оригінал, з розбирання
Вібромотор для телефону LG G6, H870DS, оригінал
57 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону TP-Link Neffos X1 Lite, TP904, TP904A, оригінал
89 грн.
Подписаться
Камера для телефону TP-Link Neffos C7 TP910A, оригінал, з розбирання
205 грн.
В корзину
Середня частина корпусу для телефону Samsung Galaxy J5 (2016), J510, J510F, з розбирання
Шлейф зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy S8+ Plus G955F, з мікрофоном, оригінал
219 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Meizu M5, M611H, M621Q, M621C, M621M, із сенсорним екраном
Акумулятор для iPhone SE (Li-ion, 3.82В, 1624mAh), оригінал PRC, Original IC
| Місткість | 1624mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 616-00107 |
Характеристики
535 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Realme, Narzo 50A, Narzo 50A RMX3430, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 146 грн.
Подписаться
Мікросхема SMB328A управління зарядкою для планшета Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0, Galaxy Tab 3 Lite SM-T110, Galaxy Tab 3 Lite T110
| Маркировка | SMB328A |
Характеристики
105 грн.
В корзину
SIM Card Reader Конектор SIM-карти для Sigma Xtreme PQ-24, оригінал
156 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки для телефону Samsung Galaxy S7 Edge G935F/DS
143 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Huawei P Smart 2019 POT-LX1
від 57 грн.
Акумулятор для планшета Apple iPad Pro 12.9 2015, 1-го покоління, A1577, A1584, A1652
| Напруга мін. | 3,7В |
Характеристики
Шлейф Lenovo Tab M8 FHD WiFi 3/32 Gb, TB-8705F
477 грн.
від 477 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Xiaomi Redmi 5A, з мікрофоном
143 грн.
від 143 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Gigaset GS180
354 грн.
В корзину