Рамка кріплення для телефону Apple iPhone 6, біла
44 грн.
В корзину
Акумулятор LIS1618ERPC для телефону Sony, F3111 Xperia XA, F3112 Xperia XA Dual, F3112 Xperia XA Dual, G3112 Xperia XA1 Dual, G3116 Xper peria XA1
| Маркировка | LIS1618ERPC |
| Місткість | 2300mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
365 грн.
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для планшета Lenovo Tab E8, TB-8304F1, із сенсорним екраном
від 933 грн.
Задня кришка телефону TWOE 2E E500A, 2017р., оригінал
Камера для телефону Huawei P Smart+ Plus, INE-LX1, Honor Play COR-L29 основна
623 грн.
В корзину
Сенсорний екран для телефону HTC One M7 Dual Sim (802w)
Тачскрін | Сенсор для планшета Lenovo Tab 4 10 Plus LTE X704F
від 650 грн.
Шлейф для телефону Xiaomi Mi A1, MDG2 кнопки увімкнення та регулювання гучності
81 грн.
В корзину
Сенсорний екран Samsung G361F Galaxy Core Prime VE, G361H Galaxy Core Prime VE, сріблястий
223 грн.
В корзину
Сенсорний екран для Lenovo P770, чорний
134 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BA530ABE для телефону Samsung Galaxy A8 2018 A530F
| Маркировка | EB-BA530ABE |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
1 022 грн.
від 1 022 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
Подписаться
Камера для телефону Apple iPhone 6 основна, оригінал, з розбирання
279 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Samsung Galaxy A6 2018 A600, в рамці, оригінал
117 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний для Samsung Galaxy Note 10+ Plus, N975, N975F
166 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор для телефону Blackview A30, чорний
279 грн.
В корзину
Шлейф кнопки ввімкнення та регулювання гучності для телефону Samsung Galaxy A50 2019 A505, Galaxy A30s 2019 A307, Galaxy A30 2019 A305F, оригінал
143 грн.
В корзину
Акумулятор NBL-40A3730 для телефону TP-Link Neffos C9 TP707A, оригінал
| Маркировка | NBL-40A3730 |
| Місткість | 3730mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
603 грн.
Подписаться
Дисплей для планшета Huawei MediaPad T1 7.0, T1-701U, із сенсорним екраном
Конектор заряджання для Samsung E2252, S3570, original (PN:3722-003462)
31 грн.
Подписаться
Дисплей для планшета Lenovo Tab 4 8 Plus, TB-8704X, із сенсорним екраном