Рамка кріплення дисплея для телефону Samsung Galaxy A7 2017 A720F
304 грн.
від 304 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У
- оригинал Б/У
Цвет—Black
Подписаться
Вібромотор для телефону Samsung Galaxy A7 (2017), A720F, оригінал (з розбирання)
93 грн.
Подписаться
Шлейф для Apple iPhone 4, кнопки меню (HOME)
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S8 G950, без рамки, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
6 186 грн.
Подписаться
Набір гвинтів і кріпильних планок шлейфу датчика наближення для телефону iPhone 13 Pro Max, оригінал
45 грн.
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-MX621XL, BA621 для Meizu M5 Note, M5 Note Dual SIM, M5 Note Dual SIM TD-LTE, M621C, M621M, M621Q, Meilan Note 5, Note 5 (Li-Polymer, 40008m2
| Маркировка | BA621 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128123101 |
| Совместимость c брендом | Meizu |
Характеристики
527 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Sigma X-treme PQ36, без рамки, оригінал PRC
1 869 грн.
Подписаться
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону TP-Link Neffos C9 TP707A
57 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Huawei Nova 2 2017, PIC-LX9
Коаксіальний RF кабель для телефону TECNO Spark 4 Lite, BB4k, оригінал
81 грн.
Подписаться
Мікросхема керування живленням MT6350V для, myPhone Fun 6 Lite
| Маркировка | MT6350V |
Характеристики
166 грн.
Подписаться
Стикер акумулятора для iPhone iPhone 8 Plus, копія
12 грн.
В корзину
LCD Back Adhesive (Copper) | Стикер дисплея для Samsung Galaxy S9 G960F задній, мідний
57 грн.
В корзину
Конектор SIM-карти для Nokia N76, N96
43 грн.
Подписаться
Рамка кріплення для телефону iPhone 11 Pro, з стікером
99 грн.
В корзину
Шлейф для телефону TWOE 2E F572L, кнопки включення та регулювання гучності
156 грн.
Подписаться
Рамка кріплення дисплея для телефону Samsung Galaxy A6 2018 A600
Сенсор (тачскрин) для телефону Honor 7X, BND-L21
Набір кріпильних планок для телефону Apple iPhone 7
131 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Blackview BV6600, Blackview BV6600 Pro, Blackview BV6600E без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 088 грн.
Подписаться