Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy S5 mini G800F, 11 pin
| Кількість pin | 11 pin |
Характеристики
57 грн.
В корзину
Притискна планка нижньої плати для телефону TECNO Spark 6 Go KE5, з поліфонічним динаміком
156 грн.
Подписаться
Сканер відбитка пальців для телефону Xiaomi Redmi 9C M2006C3MNG, зі шлейфом
577 грн.
від 577 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Задня кришка для планшета Lenovo Tab 2 7" A7-30
327 грн.
від 327 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Blackview A80 Pro
81 грн.
В корзину
Задня кришка для телефону Xiaomi Mi Play, з бічними кнопками та склом камери
Акумулятор HB4742A0RBC для телефонів Honor Honor 3C, G730, Huawei H30-T00
| Маркировка | HB4742A0RBC |
| Місткість | 3400mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
Характеристики
217 грн.
Подписаться
Задня кришка для телефону Xiaomi Mi 9T, зі склом камери
Buzzer | Поліфонічний динамік для планшета Huawei MediaPad T3 10", AGS-L09
166 грн.
від 166 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Тачскрін | Сенсор для телефону Honor 10, COL-L29, зі сканером відбитка пальців
454 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Huawei P Smart 2019 POT-LX1 кнопки вмикання та регулювання гучності
156 грн.
Подписаться
Прижимна планка материнської плати для телефону Samsung Galaxy S7, G930, G930F, G930FD, з антеною NFC
81 грн.
Подписаться
Задня панель корпусу (кришка) для телефону Sony, Xperia L1 Dual G3312, Xperia L1 G3313, оригінал (з розбирання)
93 грн.
від 93 грн.
выберете предложение—мелкие царапины
- мелкие царапины
Цвет—Black
Подписаться
Динамік для телефону Samsung Galaxy Note 20 Ultra N985F, в рамці
415 грн.
Подписаться
Акумулятор Cameron Sino CS-TPC720SL, NBL-43A2500 для TP-Link, Neffos C7s TP7051A (Li-Polymer, 2500mAh, 3.8В), 4894128153092
| Маркировка | NBL-43A2500 |
| Місткість | 2500mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128153092 |
| Совместимость c брендом | TP-Link |
Характеристики
538 грн.
В корзину
Притискна планка динаміка для телефону TP-Link Neffos C9 TP707A
57 грн.
В корзину
Акумулятор SP3676B1A для планшета Samsung Galaxy Note N8000, Galaxy Tab2, P5100
| Маркировка | SP3676B1A |
| Місткість | 7000mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
| Напруга макс. | 4.2В |
Характеристики
Шлейф телефону Samsung Galaxy A10s, Galaxy A10s 2019 A107 кнопки регулювання гучності
67 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A30s 2019 A307, Galaxy A20 2019 A205, без OCA плівки, (6.4")
114 грн.
В корзину