Мікросхема пам'яті KLMAG4FEJA-A002 Samsung Galaxy Note 10.1 N8000, Galaxy Note 8.0 N5100
| Маркировка | KLMAG4FEJA-A002 |
Характеристики
Стикер акумулятора для iPhone iPhone X
12 грн.
В корзину
Конектор SIM-карти для Fly DS104D, DS107, DS107D, DS116, DS120, DS123, DS124
27 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону OnePlus 7 Pro GM1913, (6,67")
239 грн.
В корзину
Акумулятори для Motorola XT1505 Moto E2, XT1511 Moto E2, XT1526 Moto E2, XT1527 Moto E2, XT1528 Moto E2, FT40
304 грн.
В корзину
Притискна планка для iPhone iPhone XS
81 грн.
Подписаться
Power Button Flex Cable | Шлейф кнопки для телефону iPhone XS, зі спалахом, оригінал, з розбирання
| Партномер | 821-01458 |
Характеристики
142 грн.
Подписаться
Задня кришка для телефону Asus ZenFone Go, ZB500KG, з боковими кнопками
від 304 грн.
Камера для телефона Asus Zenfone 4 Max Pro, ZC554KL, основна (ширококутна), оригінал
242 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A7, A700H, (5,5")
Задня кришка телефону Samsung Galaxy J7, J700, J700F
LCD With Frame | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A14 A145, Galaxy A14 A145F, з рамкою, Service оригінал, #GH82-31185A
| Тип матриці | PLS |
| Партномер | GH82-31185A |
Характеристики
1 879 грн.
Подписаться
Front Camera with IR Camera | Шлейф для телефону Apple iPhone 12 Pro Max модуль Face ID, з фронтальною камерою, Dot projector та IR камерою, оригінал Китай
400 грн.
В корзину
Набір гвинтів для телефону TECNO Spark 7 KF6n
69 грн.
Подписаться
Акумулятор Google, B2PW4100 для Pixel (Li-ion, 2770mAh, 3.85В)
| Маркировка | B2PW4100 |
| Місткість | 2770mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Скло камери для телефону Samsung Galaxy A6+ Plus 2018, A605
Акумулятор для телефона Sigma X-treame IO67, оригінал
| Маркировка | X-treame IO67 |
| Місткість | 2000mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
| Напруга макс. | 4.2В |
Характеристики
279 грн.
Подписаться
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Lenovo Asus MEMO Pad HD7 Dual SIM ME175KG (K00S); Lenovo Tab 2 A7-30, Tab 2 A7-30DC, Tab 2 A7-30F, Tab 2 A7-30HC; Tab 2 A10-70F, Wexler TAB 7b, Asus Transformer T100HA, ZQ6-AP6234A, Lenovo Tab 2, A10-70L, Lenovo Tab 10, X103F, ME173KG
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
43 грн.
В корзину
Шлейф для планшета Apple iPad Pro 10.5" 2017, A1701, A1709, підключення динаміка та конектора навушників
390 грн.
Подписаться
Шлейф кнопок меню та повернення для телефону Samsung Galaxy Note 3, N900
106 грн.
Подписаться