Шлейф | Нижня плата для телефону Xiaomi Redmi 6A конектора заряджання, з мікрофоном
254 грн.
Подписаться
Дисплей для планшета Lenovo Tab E10 10.1', TB-X104, із сенсорним екраном
від 1 978 грн.
Шлейф для телефону Samsung Galaxy J5 Prime, G570, зі сканеком відбитка пальців, оригінал
57 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Apple iPhone XR, 821-01731
| Партномер | 821-01731 |
Характеристики
242 грн.
Подписаться
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для телефону Samsung Galaxy S8 G950, в рамці, оригінал, з розбирання
34 грн.
В корзину
Камера фронтальна для телефону 2E F572L
106 грн.
В корзину
Вібромотор для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, Galaxy A6+ Plus 2018 A605, оригінал, з розбирання
81 грн.
Подписаться
Мікросхема контролер живлення, BQ25892
| Маркировка | BQ25892 |
Характеристики
143 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки HOME для телефону Meizu M3 Note M681H, M3 Note L681H
Дисплей для телефону Meizu M5c M710H із сенсорним екраном
Шлейф Asus ZenFone Max Plus M1, ZB570TL сканера відбитка пальців (Touch ID), оригінал
Шлейф для телефону Apple iPhone 5c кнопки увімкнення та регулювання гучності, з мікрофоном
93 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону Huawei P Smart S 2020 AQM-LX1, (6,3")
89 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Xiaomi Mi 8 Lite M1808D2TG
Скло дисплея для телефону TECNO Camon 12 CC7, без плівки OCA
166 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата для телефону Honor 20 YAL-L21, з коннектором зарядки та мікрофоном, оригінал
1 357 грн.
В корзину
Акумулятор A1664 для планшета Apple iPad Pro 9.7", 020-00823
| Маркировка | A1664 |
| Місткість | 7306mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Партномер | 020-00823 |
Характеристики
615 грн.
Подписаться
Акумулятор BN35 для телефону Xiaomi Redmi 5 MDG1
| Маркировка | BN35 |
| Місткість | 3300mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
403 грн.
Подписаться
Нижня плата (шлейф) для телефону Honor 8A, JAT-LX1, з коннектором зарядки та мікрофоном, оригінал
190 грн.
В корзину