Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону iPhone 8 Plus, iPhone 8+, зі спалахом
312 грн.
Подписаться
Шлейф антени NFC для телефону Samsung Galaxy Note 8 N950, Galaxy Note 8 N950F
512 грн.
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Xiaomi Redmi Note 8 M1908C3JG конектора заряджання, з конектором навушників та мікрофоном
Скло камери для телефону Asus Zenfone 6, ZS630KL
37 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель | Шлейф для телефону TWOE 2E E450A
43 грн.
В корзину
Нижня плата (шлейф) для телефону HTC Desire 601, з конектором заряджання та мікрофоном
45 грн.
В корзину
Прижимна планка конектора акумулятора Huawei P30 Lite (2019), MAR-LX1A
81 грн.
В корзину
Шлейф антени Wi-Fi Apple iPhone Xs, 821-01860
| Партномер | 821-01860 |
Характеристики
279 грн.
В корзину
Акумулятор для iPhone 8 Plus (Li-Polymer, 3.82В, 2691mAh), Original IC
| Місткість | 2691mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 616-00367 |
Характеристики
565 грн.
Подписаться
Мікросхема контролер живлення SMB1359
| Маркировка | SMB1359 |
Характеристики
217 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750, без рамки, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
По запросу
Коаксіальний RF кабель для телефону Samsung Galaxy M30S 2019 M307*119 мм
| Длина | 119 мм |
Характеристики
93 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Xiaomi Redmi Note 8 M1908C3JG міжплатний
Камера для телефону Sony Xperia XA1 Dual, G3112
Скло екрана для телефону Motorola Moto One, XT1941-4, (5,9")
156 грн.
Подписаться
Акумулятор NBL-42A2200 для телефону TP-Link Neffos C5 TP701A, оригінал, 2200mAh
| Маркировка | NBL-42A2200 |
| Місткість | 2200mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
439 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Xiaomi Redmi 8A
| Длина | 150мм |
Характеристики
73 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Asus PadFone X, T00D, Padfone Infinity A80, Padfone Infinity A86, PadFone X A91, PadFone S PF500KL
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 13 pin |
Характеристики
81 грн.
В корзину
Дисплей для Lenovo S60, із сенсорним екраном, чорний
453 грн.
Подписаться
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Xiaomi Redmi 5 MDG1, з мікрофоном
205 грн.
Подписаться