Акумулятор BG58100 для HTC EVO 3D, Sensation XE Z715e, Sensation XL X315e (Li-ion, 1520mAh)
| Маркировка | BG58100 |
| Місткість | 1520mAh |
Характеристики
403 грн.
В корзину
Скло для телефону TP-Link Neffos X20 TP7071A
217 грн.
Подписаться
Аккумулятор C11P1612 для телефона Asus Zenfone 4 Max, ZC554KL, оригинал
| Маркировка | C11P1612 |
| Місткість | 4850mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
623 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Apple iPhone 5, датчика наближення, з камерою
117 грн.
В корзину
Камера для телефона Asus ZenFone Max Plus M1, ZB570TL, основна (ширококутна), оригінал
220 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата для телефону Sony Xperia XA1 Dual, G3112, з конектором заряджання та мікрофоном
LCD | Дисплей для телефону Motorola Moto G7 XT1962, Moto G7 Plus XT1965, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 258 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор Li3928T44P8H475371 для ZTE Blade V8 Mini (Li-ion, 3.85В, 2000mAh), оригінал PRC
| Маркировка | Li3928T44P8H475371 |
| Місткість | 2000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
757 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750, без рамки, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
По запросу
Притискна планка материнської плати для телефону Samsung Galaxy S7 Edge G935F/DS, з антеною
61 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Xiaomi Mi5, з мікрофоном
Скло екрана під переклеювання для телефону Xiaomi Mi 8 Pro, M1807E8A, (6,21")
166 грн.
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для планшета Prestigio Wize 4137 4G, PMT4137
| Кількість pin | 45 pin |
| Длина | 184 мм |
| Ширина | 104 мм |
Характеристики
304 грн.
Подписаться
Камера для телефону TECNO POP 3 BB2, оригінал
166 грн.
В корзину
Шлейф міжплатний для TECNO Camon 12 Air CC6, Spark 5 Pro KD7, Camon 15 CD7, оригінал (знято з нового
Шлейф для телефону TECNO Camon 12 Air CC6, Spark 5 Pro KD7, Camon 15 CD7, оригінал (знято з нового телефону)
378 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy S7 G930F, (5,1")
85 грн.
Подписаться
Стикер заднього дисплея для телефону Apple iPhone X
67 грн.
Подписаться
Нижня плата (шлейф) для телефону Nokia 6 Dual Sim, TA-1021, конектор заряджання, з мікрофоном
267 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону HTC One M7, 801e, One M9, One Max 803n, One mini
67 грн.
Подписаться
Камера для телефону Honor 8S, KSA-LX9, фронтальна, оригінал
166 грн.
Подписаться