Притискна планка материнської плати для телефону Huawei P Smart Pro STK-L21, зі склом камери, оригінал
235 грн.
Подписаться
Набір гвинтів для телефону Blackview A60
67 грн.
В корзину
Акумулятори Cameron Sino CS-SGP600SL, AA1DA04WS/7-B, AA1DA2WS/7-B, AAaD828oS/TB, GH43-03998A, P11G2J-01-S01, T8220E, T8220K для Samsung, Galaxy No. , Galaxy Note 10.1 2014 Edition, Galaxy TabPRO 10.1, Galaxy TabPRO 10.1 LTE-A 32GB, Galaxy TabPRO 10.1 TD-LTE, SM-P600, SM-P6000ZWYXAR, SM-P601, SM-P60 07T , SM-T520, SM-T525, SM-T527P (Li-Polymer, 6600mAh, 3.8В), 4894128082439
| Маркировка | AA1DA04WS/7-B, AA1DA2WS/7-B, AAaD828oS/T-B, GH43-03998A, P11G2J-01-S01, T8220E, T8220K |
| Місткість | 6600mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128082439 |
| Совместимость c брендом | Samsung |
Характеристики
603 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор для телефона Doogee, X5 Max, X5 Pro Max
від 254 грн.
Акумулятор BM22 для телефону Xiaomi Mi5, Mi5 Pro
| Маркировка | BM22 |
| Місткість | 3350mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Набір гвинтів і кріпильних планок для планшета Lenovo Yoga Smart Tab, YT-X705F
81 грн.
В корзину
Шлейф для телефону TWOE F534L кнопки увімкнення та регулювання гучності
143 грн.
від 143 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Камера фронтальна для телефону Huawei Y5 II, CUN-U29
57 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy A5 A500, (5")
166 грн.
Подписаться
Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy S6 Edge Plus, G928, G928F
43 грн.
В корзину
Рамка кріплення для Apple iPhone 6, чорна
44 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор для телефону Huawei Y5 2018
Прижимна планка материнської плати для телефону Huawei P20, EML-L29, оригінал
156 грн.
Подписаться
Charge connector | Конектор заряджання для телефону LG P999, P990, Impression, ImPad 9415
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 7 pin |
Характеристики
4 грн.
В корзину
Мікросхема SM5703 для телефону Samsung, T710 Galaxy Tab S2 Wi-Fi, T715 Galaxy Tab S2 LTE, T810 Galaxy Tab S2 LTE; Samsung J320 Galaxy J3 (2016), J320H/DS Galaxy J3 (2016), J500F/DS Galaxy J5, управління зарядкою
| Маркировка | SM5703 |
Характеристики
117 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки для телефону Apple iPhone 6 Plus, спалахи, з мікрофоном
131 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Sony Xperia XA1 Dual, G3112, G3116, G3121, G3125
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Motorola, XT1092 Moto X (2 Gen), XT1093 Moto X (2 Gen), XT1094 Moto X (2 Gen), XT1095 Moto X (2 Gen), Lenovo A3300, Motorola MB525, Jiayu G4, JY- , Tecno, Pova, LD7
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
Характеристики
36 грн.
В корзину
Притискна планка материнської плати для телефону TECNO POP 4 Pro BC3 зі склом камери
205 грн.
В корзину
Акумулятор HB3447A9EBW для Huawei P8, GRA L09
| Маркировка | HB3447A9EBW |
| Місткість | 2600mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
378 грн.
В корзину