Шлейф кнопок гучності для телефону Apple iPhone X, 821-01130
| Партномер | 821-01130 |
Характеристики
242 грн.
Подписаться
Акумулятор EB-BG570ABE для телефону Samsung Galaxy J5 Prime G570F (Li-ion, 3.85В, 2400mAh), оригінал PRC
| Маркировка | EB-BG570ABE |
| Місткість | 2400mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
490 грн.
Подписаться
Притискна планка шлейфу для телефону TECNO Camon 12 CC7
37 грн.
В корзину
Конектор SIM-карти Asus ZenFone 5
93 грн.
В корзину
Прижимна планка для iPhone iPhone XR, нижнього шлейфу
93 грн.
Подписаться
Камера для телефону Honor 20 YAL-L21, оригінал
998 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону LG G6, H870DS, оригінал
57 грн.
Подписаться
Акумулятор HB526379EBC для телефону Huawei Y6 Pro
| Маркировка | HB526379EBC |
| Місткість | 3900mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
223 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки HOME для телефону Samsung Galaxy J1 Ace Duos (2016), J120, J120H
Нижня плата (шлейф) для Asus ZenFone Max Plus M1 (X018DC) (ZB570TL), (конектор заряджання, мікрофон, з компонентами)
223 грн.
Подписаться
Акумулятор для iPhone 7 (Li-Polymer, 3.82В, 1960mAh), оригінал PRC, Original IC
| Місткість | 1960mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
473 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Google Pixel 4a 5G, без рамки, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
5 340 грн.
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для планшета Alcatel 3T 2020 9032X, (8")
748 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону TECNO Camon 15 CD7, оригінал
205 грн.
Подписаться
Дисплей для планшета Lenovo Tab 4, TB-X304L, X304F, TV101WXM-NL3
| Партномер | TV101WXM-NL3 |
Характеристики
1 382 грн.
Подписаться
Задня кришка Lenovo Vibe S1A40, синя
67 грн.
Подписаться
Дисплей для Samsung G355H Galaxy Core 2 Duos
223 грн.
В корзину
Конектор SIM-карти Samsung I9190 Galaxy S4 mini, I9195 Galaxy S4 mini
57 грн.
Подписаться
Прижимна планка для iPhone iPhone X, основної камери
106 грн.
В корзину
Акумулятор FC40 для телефону Motorola Moto G3, XT1550, оригінал
| Маркировка | FC40 |
| Місткість | 2315mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
390 грн.
Подписаться