Акумулятори Cameron Sino CS-MXT300SL, EY30, SNN5945A для Motorola, Moto X 2nd 2015, Moto X 3605, Moto X+1, New Moto X 2015, XT1085, XT1092, XT1094, XT1096 .8В ), 4894128100195
| Маркировка | EY30, SNN5945A |
| Місткість | 2000mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128100195 |
| Совместимость c брендом | Motorola |
Характеристики
488 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy J5, J500, J500H, (5")
130 грн.
Подписаться
Задня кришка для планшета Huawei IdeaTab A3300
від 427 грн.
Сенсор (тачскрин) для телефону Meizu M3 Note, M681H, чорний
178 грн.
Подписаться
Камера для телефона Asus ZenFone 4, ZE554KL, основна
390 грн.
Подписаться
Прижимна планка для телефону Apple iPhone 7, акумулятора
43 грн.
В корзину
Товкач кнопки HOME для телефону Samsung Galaxy A3 2016 A310F
Шлейф датчика наближення для телефону Huawei P Smart, FIG-LX1, оригінал
166 грн.
В корзину
Signal Cable | Коаксіальний RF кабель для телефону Samsung Galaxy S8 G950, оригінал, тип 1
34 грн.
В корзину
Притискна планка материнської плати для телефону Huawei P Smart 2019, POT-LX1, оригінал
81 грн.
В корзину
Притискна планка материнської плати для телефону Samsung Galaxy A7 (2017), A720F, з антеною
43 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, тип 1, оригінал
131 грн.
Подписаться
Аккумулятор для телефона Apple iPhone 6
| Місткість | 1810mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
Характеристики
403 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Samsung Galaxy A3 2016 A310F, Galaxy A5 2016 A510F, Galaxy A7 2016 A710F
від 85 грн.
Дисплей для телефону Huawei Nova 2 2017 PIC-LX9, без рамки, High Copy
1 085 грн.
Подписаться
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy A5 A500, (5")
71 грн.
Подписаться
Набір гвинтів для телефону Samsung Galaxy M21 M215F, Galaxy M21 M215, Galaxy M31s M317, Galaxy M31s M317F
106 грн.
В корзину
Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy S6 Edge G925F вологозахисний
43 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Lenovo A1000m
43 грн.
Подписаться