Коаксіальний RF кабель для телефону TECNO Camon 17P CG7n*145 мм, оригінал
| Длина | 145 мм |
Характеристики
131 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Caterpillar CAT B26 CAT B26
По запросу
Акумулятор Cameron Sino CS-SMI826XL, B150AC, B150AE, B185BC, B185BE, GH43-03849A для Samsung, Galaxy Core, Galaxy Core Duos, Galaxy Core Plus, Galaxy Trend III, GT-I8260, 2 G3502, SM-G3502i, SM-G3502U, SM-G3508, SM-G3508i, SM-G3508j, SM-G3509 (Li-ion, 1800mAh, 3.8В), 4894128077176
| Маркировка | B150AC, B150AE, B185BC, B185BE, GH43-03849A |
| Місткість | 1800mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128077176 |
| Совместимость c брендом | Samsung |
Характеристики
304 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для планшета Apple iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, A1567
166 грн.
Подписаться
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, оригінал
551 грн.
В корзину
Шлейф кнопок гучності для телефону Samsung Galaxy A6 2018 A600
106 грн.
Подписаться
Задня кришка телефону Samsung Galaxy Grand Prime VE, G531F
Дисплей Lenovo для планшета, Yoga Tablet 3 X50F/X50M, Tab 2 X30F/30L (TV101WXM-NL1)
835 грн.
Подписаться
Камера для телефона Samsung Galaxy S10, G973U1, фронтальна, оригінал, SM-G973U
| Партномер | SM-G973U |
Характеристики
861 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Huawei P Smart 2017, FIG-LX1, зі сканеком відбитка пальців, оригінал
Акумулятор HB396286ECW для телефону Huawei P Smart 2019, POT-LX1, оригінал
| Маркировка | HB396286ECW |
| Місткість | 3400mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
Характеристики
671 грн.
Подписаться
Притискна планка акумулятора для телефону Huawei P20 lite 2017, ANE-LX1, оригінал
81 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки для телефону Samsung Galaxy Alpha, G850F, оригінал, GH96-07464A
| Партномер | GH96-07464A |
Характеристики
93 грн.
Подписаться
Материнська плата для телефону Sony Xperia C С2305, з розбирання, (можливе блокування кодом користувача)
106 грн.
Подписаться
Вібромотор для телефону Samsung Galaxy S4 I9500, оригінал (з розбирання)
43 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BA520ABE для телефону Samsung Galaxy A5 2017 A520F, оригінал, #GH43-04680A
| Маркировка | EB-BA520ABE |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | #GH43-04680A |
Характеристики
413 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для iPhone iPhone 7
378 грн.
В корзину
Дисплей для телефону OnePlus 9 Pro, LE2120, LE2121, LE2123, LE2125, LE2127, без рамки, (6.55"), оригінал PRC
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
10 559 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A71 A715F
Тачскрін | Сенсор для планшета Lenovo MIIX 320
1 505 грн.
Подписаться