Конектор заряджання для Sony LT15i, LT18, X12; Sony C6602 L36h Xperia Z, C6603, 5 pin, micro-USB тип-B
| Кількість pin | 5 pin |
Характеристики
43 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Xiaomi Redmi 5 Plus Dual , MEG7
49 грн.
Подписаться
Шлейф для Apple iPhone 4S, з датчиком наближення, кнопки включення, з компонентами
106 грн.
Подписаться
Камера фронтальна для телефону Huawei P9, EVA-L19, оригінал
131 грн.
В корзину
Акумулятор BA611 для телефону Meizu M5, 3070mAh
| Маркировка | BA611 |
| Місткість | 3070mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
339 грн.
Подписаться
Шлейф датчика наближення для телефону TWOE 2E F572L, оригінал
131 грн.
В корзину
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону TP-Link Neffos X20 TP7071A, оригінал, з розбирання
242 грн.
В корзину
Камера для телефону Huawei P30 (2019), ELE-L29, передня
551 грн.
В корзину
Камера для телефону Samsung Galaxy S9, G960, G960F, основна
1 060 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Apple iPhone XS Max, бездротової зарядки
1 123 грн.
В корзину
Акумулятор BA712 для телефону Meizu M6s M712H, оригінал, 2930mAh
| Маркировка | BA712 |
| Місткість | 2930mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
439 грн.
Подписаться
Рамка кріплення дисплея для телефону Huawei P8 Lite (2017), з бічними кнопками
від 267 грн.
В корзину
Материнська плата для телефону TP-Link Neffos X9 TP913A
1 778 грн.
Подписаться
Акумулятор телефону Samsung Galaxy J5 2016 J510, J510F, J510FN, J510G, J510M, J510Y, без логотипу
| Маркировка | EB-BJ510CBE |
| Місткість | 3100mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
345 грн.
Подписаться
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Xiaomi Mi1S, Xiaomi Redmi Note 2, Alcatel One Touch 5020 M'Pop, One Touch 6030 Idol, One Touch 6032X Idol Alpha Slate, One Touch 7040 POP C7, One Touch 704 Impression ImPad M102, Xiaomi MiPad 1, A0101
| Кількість pin | 5 pin |
Характеристики
21 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Apple iPhone 6s, з датчиком наближення, з камерою, з мікрофоном
254 грн.
В корзину
Акумулятор LIS1594ERPC до Sony E5823 Xperia Z5 Compact, F3212 Xperia XA Ultra Dual (Li-Polymer, 3.8В, 2700mAh), копія
| Маркировка | LIS1594ERPC |
| Місткість | 2700mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
436 грн.
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Meizu M2 Note M571H, з конектором заряджання та мікрофоном
143 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки Google Assistant для телефону Alcatel 1SE 5030D, 5030E
117 грн.
В корзину
Нижня плата Шлейф для Huawei Y6 Prime 2018, ATU-L31, Y6 2018, ATU-L21, з конектором навушників та мікрофоном, оригінал
205 грн.
Подписаться