Акумулятор HB396689ECW для телефону Huawei Mate 9, Mate 9 Pro, Nova 2 Lite, Y7 Prime (Li-ion, 3900mAh)
| Маркировка | HB396689ECW |
| Місткість | 3900mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
Характеристики
365 грн.
Подписаться
Конектор SIM-карти Sony, Xperia M2 D2303, Xperia M2 D2305, Xperia M2 D2306, однієї SIM-карти, зі шлейфом, з конектором картки пам'яті
131 грн.
Подписаться
Камера основна для Huawei P20 Lite Dual Sim (ANE-L21, ANE-LX1), Mate 10 Lite (RNE-L01, RNE-L21)
267 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Huawei P40 Lite, JNY-LX1, з коннектором зарядки, оригінал
230 грн.
В корзину
Шлейф конектора навушників для телефону Samsung Galaxy Grand Prime VE, G531F, з динаміком розмовним
166 грн.
В корзину
Акумулятор 2S 35C для квадрокоптера MJX Bugs 6, з XT30, (105x34,5x20 мм)
| Маркировка | 2S 35C |
| Місткість | 2300mAh |
| Напруга мін. | 7,4В |
Характеристики
1 135 грн.
Подписаться
Притискна планка нижнього шлейфу для телефону Huawei P Smart 2019, POT-LX1, оригінал
81 грн.
В корзину
Прижимна планка для телефону Asus Zenfone 4 Max Pro, ZC554KL, материнської плати, оригінал
81 грн.
В корзину
Камера основна для телефону Samsung Galaxy A7 (2017), A720F, оригінал (з розбирання)
304 грн.
Подписаться
Front Housing | Рамка кріплення дисплея для телефону Samsung Galaxy Note 8 N950, оригінал
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy J5 2017 J530F
Камера для телефону TP-Link Neffos C5A TP703A, оригінал
81 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор універсальний для планшета (Li-ion, 3,7В, 6000mAh), 3 дроти
| Кількість pin | 3 pin |
| Місткість | 6000mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
| Напруга макс. | 4.2В |
Характеристики
757 грн.
В корзину
Дисплей для розумного годинника GARMIN FENIX 5S, Fenix 5S Sapphire, з сенсорним екраном, (1,1")
По запросу
Коаксіальний RF кабель для телефону Huawei P Smart Pro STK-L21*110 мм, оригінал
| Длина | 110 мм |
Характеристики
97 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону TECNO POP 4 Pro BC3*129 мм, оригінал
| Длина | 129 мм |
Характеристики
143 грн.
В корзину
Рамка кріплення дисплея для телефону Samsung Galaxy A70 2019, A705, A705F
242 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор SIM-карти для планшета Lenovo Yoga Tablet 8, B6000, B8000, A5500, S8000
93 грн.
Подписаться
Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy S6 Edge G925F
45 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Samsung Galaxy A01 2020 A015, оригінал
81 грн.
Подписаться