Притискна планка материнської плати для телефону Samsung Galaxy S7, G930, G930F, G930FD, з антеною
81 грн.
Подписаться
Сканер відбитка пальців для телефону TP-Link Neffos X9 TP913A зі шлейфом
Сенсор (тачскрин) для планшета Prestigio Grace 3157 3G, ZYD070-262-FPC V01
| Партномер | ZYD070-262-FPC V01 |
Характеристики
254 грн.
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, оригінал, GH96-12063A
| Партномер | GH96-12063A |
Характеристики
465 грн.
В корзину
Нижня плата Шлейф для телефону Xiaomi Redmi 4A
139 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BG360CBE для телефону Samsung Samsung, G360H, G361H, J200H
| Маркировка | EB-BG360CBE |
| Місткість | 200mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Совместимость c брендом | Samsung |
Характеристики
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy A80, A805 Galaxy A90 2019, A905 (6,7")
143 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A60 2018, (6,3")
143 грн.
В корзину
Камера для телефона Samsung Galaxy J5 Prime, G570 основна
465 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Xiaomi Redmi 5 MDG1
57 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Lenovo Vibe P1, P1a42, кнопки вмикання та регулювання гучності
192 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Apple iPhone 8
117 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Samsung Galaxy A6 2018 A600
81 грн.
В корзину
Акумулятор B150AE для телефону Samsung Galaxy Star Advance Duos, G350E, I8260 Galaxy Core, I8262 Galaxy Core, G350E
| Маркировка | B150AE |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
279 грн.
Подписаться
Акумулятор C11P1618 для телефону Asus ZenFone 4, ZE554KL, оригінал
| Маркировка | C11P1618 |
| Місткість | 4850mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
488 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Samsung Galaxy S7, G930, G930F, G930FD
81 грн.
В корзину
Камера для телефону TP-Link Neffos X1 Lite, TP904, TP904A, оригінал
230 грн.
В корзину
Притискна планка для телефону Honor 8A, JAT-L29 акумулятора, оригінал
57 грн.
В корзину
Підсвічування дисплея для iPhone iPhone 5s, iPhone SE
39 грн.
Подписаться
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy S4 I9500, оригінал (з розбирання)
81 грн.
Подписаться