Задня кришка телефону Samsung Galaxy J2 (2018), J200F, j200H, копія
Шлейф для телефону Apple iPhone 6s, антени GPS
67 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор зарядки для телефону Samsung Galaxy A3 2016 A310F, Galaxy A5 2016 A510F, A7100 Galaxy A7 (2016), Galaxy A7 2016 A710F
43 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy A3 2017 A320F, Galaxy A5 2017 A520F, Galaxy A7 2017 A720F, оригінал
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
111 грн.
В корзину
Шлейф міжплатний для телефону OnePlus 9 Pro, оригінал Китай
156 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону Samsung Galaxy S21 G991
По запросу
Акумулятори Cameron Sino CS-MXT165SL, GV30, SNN5972A для Motorola Moto Z Droid Edition XLTE, Moto Z Dual SIM, Moto Z TD-LTE, XT1650-01, XT1650-03, XT1650-05 (Li-Polymer, 23). , 4894128123545
| Маркировка | GV30, SNN5972A |
| Місткість | 2300mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128123545 |
| Совместимость c брендом | Motorola |
Характеристики
751 грн.
Подписаться
Камера для телефона Xiaomi Redmi 7
Камера для телефону Samsung Galaxy A01 2020 A015, оригінал
217 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Honor 8X, JSN-L21
57 грн.
Подписаться
Шлейф для планшета Asus ZenPad 3S 10' P027, Z500M, антени GPS, Z500M_GPS_ANT
| Партномер | Z500M_GPS_ANT |
Характеристики
156 грн.
Подписаться
Притискна планка кнопок регулювання гучності для телефону Huawei P30 Lite (2019), MAR-LX1A
81 грн.
Подписаться
Динамік поліфонічний для телефону iPhone XS, оригінал, з розбирання
50 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Huawei P Smart, FIG-LX1, оригінал
166 грн.
В корзину
Шлейф конектора навушників для телефону LG G6, H870DS, оригінал
279 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Blackview BV6000 Pro
По запросу
Притискна планка материнської плати для телефону Alcatel 1SE 5030D, 5030E
131 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Blackview A60, 115 мм
| Длина | 115 мм |
Характеристики
93 грн.
Подписаться
Набір гвинтів та кріпильних планок для планшета Huawei MediaPad T3 10", AGS-L09
57 грн.
В корзину
Шлейф сканера відбитка для Xiaomi Mi Play
143 грн.
В корзину