Скло камери для телефону Samsung Galaxy A50 2019 A505
111 грн.
В корзину
Front Housing | Рамка кріплення дисплея для телефону iPhone 11 Pro Max, зі стікером, оригінал
107 грн.
В корзину
Камера для телефону Honor 8S, KSA-LX9, основна, оригінал
304 грн.
Подписаться
Прижимна планка для iPhone iPhone 7, антени GPS
43 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Apple iPhone XS Max, антени Wi-Fi, 821-01870
| Партномер | 821-01870 |
Характеристики
638 грн.
В корзину
Роз'єм | Зарядний конектор для телефону, Fly IQ4411, Philips S309
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
| Расстояние между ножками крепления | 6,8 мм |
Характеристики
21 грн.
В корзину
Шлейф для ноутбука Prestigio SmartBook 133S, оригінал
242 грн.
В корзину
Сенсор для телефону Asus ZenFone Max Plus M1 (X018DC), ZB570TL, чорний
279 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону TP-Link Neffos C7 TP910A, оригінал
57 грн.
В корзину
Камера для телефону Samsung Galaxy J5 (2015) J500H, оригінал (з розбирання)
304 грн.
В корзину
Притискна планка для телефону iPhone 6s, оригінал
81 грн.
Подписаться
Акумулятор BT43C для телефону Meizu M2 Mini M578H
| Маркировка | BT43C |
| Місткість | 2500mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Совместимость c брендом | Meizu |
Характеристики
365 грн.
Подписаться
Taptic Engine | Вібромотор для телефону iPhone 7 Plus, оригінал
200 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор A2059 для Apple Watch Series 4 44mm (Li-ion, 3.81В, 291.8mAh), оригінал, з розбирання
| Маркировка | A2059 |
| Місткість | 291.8mAh |
| Напруга мін. | 3.81В |
Характеристики
846 грн.
Подписаться
Акумулятор для планшета China-Tablet PC (75x110x4 мм)
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
Характеристики
668 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Gigaset GS100, датчика наближення, оригінал
67 грн.
В корзину
Шлейф для планшета Lenovo Yoga Tablet 10 HD Plus, B8080 конектора заряджання
143 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Honor 8A, JAT-L29, Huawei Y6 2019, MRD-LX1, оригінал
156 грн.
Подписаться
Power IC | Мікросхема керування живленням PMi8994 для телефону Xiaomi Mi5, Nexus 6P, LG G4, ZTE Nubia Z9
| Маркировка | PMi8994 |
Характеристики
156 грн.
Подписаться
Taptic Engine для iPhone 7, оригінал
378 грн.
В корзину