Набір гвинтів і кріпильних планок для планшета Samsung Galaxy Tab A 8.0, SM-T290
93 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Samsung Galaxy S9, G960, G960F, тип 1, оригінал
81 грн.
В корзину
Корпус для планшета Apple iPad Air, A1474
Нижня плата (шлейф) для телефону Asus Zenfone 4 Max, ZC554KL, з коннектором зарядки та мікрофоном, оригінал
415 грн.
В корзину
Прижимна планка для телефону Apple iPhone 7 Plus
57 грн.
В корзину
Фотокамера фронтальна для телефону TP-Link Neffos X1 Lite, TP904, TP904A, оригінал
81 грн.
В корзину
Коаксіальний кабель RF для телефону TP-Link Neffos X1 Lite, TP904, TP904A, оригінал
57 грн.
В корзину
Рамка кріплення для телефону TP-Link Neffos C5A TP703A, оригінал
81 грн.
Подписаться
Шлейф конектора заряджання для телефону Samsung Galaxy S9 G960F
176 грн.
В корзину
Акумулятор LIS1502ERPC для Sony Xperia C C2304 S39h (Li-Pol, 3,7В, 2330мАч), оригінал (з розбирання)
Акумулятор LIS1502ERPC для телефону Sony Xperia C C2304 S39h, C2305 S39h Xperia C (Li-Pol, 3,7В, 2330мАч), оригінал (з розбирання)
| Маркировка | LIS1502ERPC |
| Місткість | 2330mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
Характеристики
327 грн.
В корзину
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy J5 (2016) J510, Galaxy J7 (2016) J710, оригінал (з розбирання)
242 грн.
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Meizu M3s Y685H, M3s mini, з конектором заряджання та мікрофоном
106 грн.
Подписаться
Акумулятор BN30 для телефону Xiaomi Redmi 4A
| Маркировка | BN30 |
| Місткість | 3120mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
488 грн.
Подписаться
Корпус для телефону Sigma Xtreme, PQ24, з бічними кнопками
1 630 грн.
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для планшета Nomi C07004, C07006, MTCTP-70760/ZHC-0525A
| Партномер | MTCTP-70760/ZHC-0525A |
Характеристики
390 грн.
Подписаться
Динамік для телефону Huawei P20, EML-L29, оригінал
57 грн.
Подписаться
Камера для телефону TP-Link Neffos X1 TP902A, оригінал
166 грн.
В корзину
Шлейф для Samsung Galaxy Alpha G850F, конектор заряджання, мікрофон, кнопки меню, оригінал
32 грн.
Подписаться
Камера для телефону Huawei Y3 (2017) CRO-U00, оригінал (з розбирання)
81 грн.
В корзину
Аккумулятор HB406689ECW для телефона Huawei Y7 2018 Prime, Huawei Y9 2018, Enjoy 8 Plus, Huawei Y7 Prime 2018, Nova 2 Lite, Huawei Y7 Prime 2017, Holly 4 Plus, Enjoy 7 Plus, Huawei Mate 9, Huawei Mate 9 Pro, Huawei Y7 2017, Nova Lite+, XT2, оригінал
| Маркировка | HB406689ECW |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
568 грн.
Подписаться