Шлейф конектора зарядки для телефону Samsung Galaxy S4, I9500, з сенсорними кнопками, з мікрофоном, з розбирання
36 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Apple iPhone 7 Plus, антени Wi-Fi, GPS
81 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний LG KE810
106 грн.
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для телефону Sigma X-treme PQ30, чорний
1 196 грн.
Подписаться
Динамік телефону Asus ZenFone 4, ZE554KL, Huawei P9, EVA-L19
156 грн.
Подписаться
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy A7 (2017), A720F, оригінал (з розбирання)
242 грн.
Подписаться
Камера фронтальна для телефону LG G6, H870DS, оригінал
279 грн.
В корзину
Камера для телефону Samsung Galaxy Alpha G850F, оригінал
93 грн.
Подписаться
Камера для телефону Sony Xperia C S39h C2305, Xperia C S39h C2304, оригінал (з розбирання)
217 грн.
В корзину
Камера фронтальна для телефону ZTE Blade L5, оригінал (з розбирання)
106 грн.
В корзину
Акумулятор BT40 для телефону Meizu MX4, оригінал, 3100mAh
| Маркировка | BT40 |
| Місткість | 3100mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
254 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BG920ABE до Samsung Galaxy S6, G920, G920F (Li-ion, 2550mAh), оригінал
| Маркировка | EB-BG920ABE |
| Місткість | 2550mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
1 060 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону TP-Link Neffos X1 Max TP903A, оригінал
81 грн.
В корзину
Камера фронтальна для телефону Nokia 5.1 Plus, TA-1105, оригінал
242 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки включення для телефону Apple iPhone 6s Plus, з мікрофоном та спалахом
143 грн.
В корзину
Камера для телефону ZTE Blade L5 основна, оригінал, з розбирання
205 грн.
В корзину
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy J5 (2015) J500H, оригінал (з розбирання)
93 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону, One M8 Dual SIM, One M8e
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | оборотный |
Характеристики
131 грн.
В корзину
Шлейф кнопок гучності для телефону Samsung Galaxy S9 G960F
131 грн.
В корзину
Напрямна для планшета Apple iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, A1567 фронтальної камери
106 грн.
В корзину